پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » با سلام و خسته نباشید
0 امتیاز
Vote Con!

با سلام و خسته نباشید

خود ارضایی

با سلام و خسته نباشید بنده 14 سالم هست و از 10 یا 11 سالگی خود ارضایی می کردم اما نمی دانستم گناه است و از وقتی به سن بلوغ رسیدم فهمیدم که گناه و نماز هایم را هم می خوانم ولی بعضی وقت ها بسیار فشار بهم وارد میشه و هر جایی هم رفتم نتوانستم کمکی بگیرم و فقط فهمیدم که بهت ازدواج واجب میشه ولی من که در این سنم باید چکار کنم و حتی یک شب هم در خواب ارضا شدم و بعضی وقت ها هم باعث پرخاشگری و عصبانیت زیاد می شود و کلا اعصابم بهم میریزد و شاید هم هفته ای یه بار یا دو هفته یه بار بعضی وقت ها هم هر روز این فکر به ذهنم می رسد نمیدانم ایا ذهنم انقدر درگیر است می توانم خود ارضایی کنم یا نه لطفا کمک کنید و راستی یک سوال دیگر هم دارم بنده بسیار به افراد شیمیل و لزبین ها علاقه دارم می خواستم بدانم ایا عادی است یا نه لطفا کمک کنید

توسط MOHAMMADMRT درخودارضایی · پاسخ 465 روز 45 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  تجربه نیازهای جنسی یک امر طبیعی هست و شما با وارد شدن به سن نوجوانی این نیازها را بیشتر تجربه خواهید کرد اما در این مورد نیاز است که بدون سرزنش کردن خود سعی کنید که با شناخت بهتر شرایط سنی و نیازهای خود پیش بروید و در زمان فعلی حتما اطلاعات شما از سن 10 سالگی بیشتر می باشد و خب این بر روند تصمیم گیری شما تاثیر خواهد داشت .
  تا اینجا تجربه این نیازها کاملا طبیعی می باشد اما موضوع دیگر اینکه هرچقدر شما خود را در معرض محرک های بیرونی مانند فیلم ، چت ، صحبت ، عکس و… قرار بدهید خب ذهن شما بیشتر درگیر این نیاز می شود و بیشتر آن را تجربه می کنید پس بهتر است که محرک های بیرونی را حذف کنید تا در این مسیر بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
  اما در مورد ارضا شدن در خواب خیلی از مردها تصور می کنند که ارضا شدن در خواب زیان آور است. اغلب آنها شنیده اند که از دست رفتن اسپرم، باعث ضعیف شدن جسمی آنها یا کوتاه شدن عمرشان می شود. اما این کاملاً نادرست است. این خواب ها فقط واکنش طبیعی بدن به هورمون هاست.
  جنب شدن به معنی خارج شدن مایع منی در هنگام خواب است. سلول‌های جنسی در مردها دائما در حال ساخته شدن هستند. این سلول‌ها توسط سلول‌های خاص دیگری در بیضه‌ها ساخته می‌شوند. پس از این که اسپرم‌ها تولید شدند، در لوله‌های مخصوص بیضه ذخیره می‌شوند. اما ظرفیت این لوله‌ها محدود است و پس از پر شدن، خود به خود تخلیه می‌شوند تا اسپرم‌های جدید را ذخیره کنند. در افراد متاهل، مایع منی از طریق رابطه جنسی تخلیه می‌شود اما افرادی که رابطه جنسی ندارند، مایع منی‌شان جمع می‌شود و از طریق جنب شدن در خواب تخلیه می‌شود.
  پس شناخت نیازهای جنسی و اجازه تجربه طبیعی یک امر طبیعی هست اما حذف محرک ها و توجه به دیگر علایق و اولویت های که دارید کمک می کند تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید.
  اما علایق و فانتزی های جنسی که دارید بهتر است که مورد توجه قرار گیرد چون شما در این سن به سمت رسیدن به هویت جنسی کامل تر پیش می روید و در این مسیر فیلم های پورن می تواند بر روند زندگی شما و رسیدن به هویتی که دارید تاثیر بگذارد .

  توسط مشاور · 464 روز 8 ساعت 40 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است