پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » با سلام مردی 30 ساله و کارمندم ، 4 سالی ازدواج کرده ام و بنا به مشکلات مالی و اقتصادی حدود 1/5 سال همسرم نیز حسابدار شده و امروزه با دخالتهای دیگران ایشان استقلال مالی خواسته و درآمد این ایامش را نیز به روخم میکشد و مدام به من تعنه این قیضه را میزند.زندگی ما عاشقانه شروع شد و امروز به اینجا رسیدیم.از وی نومید شده ام ، گیج شده ام و نمیدانم چه کنم لطفآ راهمنایی ام کنید.
1 امتیاز
Vote Con!

با سلام مردی 30 ساله و کارمندم ، 4 سالی ازدواج کرده ام و بنا به مشکلات مالی و اقتصادی حدود 1/5 سال همسرم نیز حسابدار شده و امروزه با دخالتهای دیگران ایشان استقلال مالی خواسته و درآمد این ایامش را نیز به روخم میکشد و مدام به من تعنه این قیضه را میزند.زندگی ما عاشقانه شروع شد و امروز به اینجا رسیدیم.از وی نومید شده ام ، گیج شده ام و نمیدانم چه کنم لطفآ راهمنایی ام کنید.

آینده مبهم 1

با سلام
مردی 30 ساله و کارمندم ، 4 سالی ازدواج کرده ام و بنا به مشکلات مالی و اقتصادی حدود 1/5 سال همسرم نیز حسابدار شده و امروزه با دخالتهای دیگران ایشان استقلال مالی خواسته و درآمد این ایامش را نیز به روخم میکشد و مدام به من تعنه این قیضه را میزند.زندگی ما عاشقانه شروع شد و امروز به اینجا رسیدیم.از وی نومید شده ام ، گیج شده ام و نمیدانم چه کنم لطفآ راهمنایی ام کنید.

توسط 123123 درازدواج · پاسخ 3262 روز 3 ساعت 59 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 4

 

پاسخ (2)

 1. -1 votes

  به نام خدا
  سلام
  پاسخ داده شد

  توسط خانم م - طالبی · 3261 روز 1 ساعت 25 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote


  123123,

  خب دیگه خانم ها برای داشتن پشتوانه مالی با اقایون ازدواج میکنن …وقتی در این بین بتونن به سطحی برسن که درامد مالی خوب و موقعیت اجتماعی مناسبی داشته باشن خب دیگه در این مورد احساس میکنن نیازی به مردشون ندارن و به همین خاطر رفتارهای اینچنین بروز میدن
  در این مورد باید عامل رو ز بین برد .. یعنی یا کارشو ازش گرفت و یا اونو برای همیشه تنها گذاشت چون در این مواقع متاسفانه حرفی رو گوش نخواهند داد

  مشاوره آنلاین با شماره تلفن های :
  ۸۸۴۲۲۴۹۵
  ۸۸۴۷۲۸۶۴
  سایت تخصصی مشاوره
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3150 روز 20 ساعت 55 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است