پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » بعد از دو ماه عقد !
1 امتیاز
Vote Con!

بعد از دو ماه عقد !

تگ1تگ2

با سلام!مدت دوماهه که عقد کردم ولی این روزها از انتخابم پشیمون شدم!چرا که احساس میکنم خانواده همسرم اصلا خانواده گرمی نیستن!اونها هیچ حمایتی از پسرشون نمیکنن ….حتی تا جایی که همسرم برای دعوت کردن من به منزلشون باید خودش هزینه کنه!!!من یک عروس تازه هستم ولی اصلا شبیه نو عروسا نیستم……بعداز گذشت یکماه به منزلشون دعوت شدم!وتوی این دوماهه فقط سه بار خونه پدر همسرم رفتم!!!!این بی تفاوتی های خانواده همسرم اذیتم میکنه!احساس بی اهمیتی میکنم!!!!نمیخوام در آینده حسرت همین روزارو بخورم!نمیدونم چیکار کنم آیا بااین همه بی تفاوتی میشه زندگی کرد؟؟؟همسرمو دوست دارم….ولی در آینده به مشکل نمیخوریم!!مطمئنن خانوادش قابل تغییر نیستن!!!در ضمن ازدواج ما سنتی بوده!!!!ممنون میشم کمکم کنید!!

توسط zohreh درازدواج · پاسخ 3387 روز 11 ساعت 37 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام عروس خانم. تبریک میگم بابت ازدواجتون. انشاالله سالیان سال در کنار همسرتون و بزرگترهایی که چراغ خونتون هستن، خوشبخت و عاقبت بخیر باشید. از اینکه این سایت رو برای پاسخ به سوالتون انتخاب کردید، ممنونیم. و از تاخیر پیش اومده در پاسخگویی به سوالات جدا عذرخواهی می کنیم.
  عروس خانم بذار یه چندتا سوال هم من اضافه کنم.
  چرا توی این دو ماه فقط نقاط منفی این وصلت رو دیدی؟
  چرا این همه براتون مهمه که خیلی خیلی تحویلت بگیرن؟
  خودت تو این دو ماه برای بهتر شدن رابطه ات با خانواده همسرت چه کردی؟
  به نظرت واقعا سردی رابطه ات با خانواده همسرت میتونه زندگیتون رو به هم بزنه در صورتی که شوهری داری که داره تمام تلاشش رو می کنه؟
  به نظرت همین الان هم این مدل حسرت خوردن و دست رو دست گذاشتنت خراب کردن همین روزهای قشنگت نیست؟
  و سوال آخر اینکه به نظرت اگه نمیشه خانواده همسر رو تغییر داد، می تونی خودتر رو تغییر بدی؟

  عروس خانم بذار خلاصه بهت بگم. بهت حق میدم که ناراحت باشی. به هر حال تو عضو جدید این خانواده هستی. بیشتر از اینا باید تحویلت می گرفتن. ولی حالا نگرفتن. چی کار کنیم. میخوای پاشو برو طلاق بگیر. اون وقت هر کی ازت پرسید علت طلاق؟ بگو عدم تحویل گرفتن از طرف خانواده همسر!!!! ها…. چطوره.
  دخترجان بچسب به زندگیت. بچسب به شوهرت. دلت میاد از این حرفا بزنی. شوهرت این همه با ذوق و شوق داره برات سنگ تموم میذاره. حالا مهم نیست که چقدر خرج می کنه و چه جوری. مهم اینه که قصد و نیتش اینه که تو رو خوشحال نگه داره. اون وقت تو نسشتی گیر میدی به اینکه چرا منو تحویل نمی گیرن؟؟؟ چرا دیر به دیر دعوتم می کنن؟؟؟ اولا که اونا بزرگترن. بعد هم به قول خودت شاید نشه تغییرشون داد ولی میشه روشون تاثیر گذاشت. چه جوری؟؟؟
  عروس خانم شما یه زحمتی بکش این نسخه ای که تجویز می کنم رو بهش عمل کن، ببین نتیجه شو میبینی یا نه. هفته ای دو الی سه بار قبل از ظهر زنگ میزنی به مادر شوهرت احوالشو میپرسی. حسابی هم گرم میگیری. هفته ای دو بار هم بعدازظهر زنگ می زنی به پدر شوهرت احوالشو می پرسی. هر وقت هم دعوتت کردن خونشون یا اصلا دعوت هم نکردن خودت با شوهرت یه سر برو خونشون بگو اومد دست بوسی. حالی ازتون بپرسم. تو چه زنی هستی که از این سیاست های تو دل بری بلد نیستی. نیازی نیست که بیشتر از این توضیح بدم. ها… فکر کنم قضیه افتاد…
  به این کارها هم کار نداشته باش که کی چه موقع چه وقت احوالت رو می پرسه. خوب… تو عضو جدید هستی. زیاد نمیشناسنت. وقتی ببینن چه دختر خوب و دلسوز و عاقل و همه چی تمومی عروسشون شده، وقتی ببینن دختری عروسشون شده که خیلی با محبت و دلسوز و اهل ادب و احترام به بزرگتره، وقتی ببینن میجوشه و گرم میگیره، خودشون میان طرفت. رو سرشون حلوا، حلواتم می کنن. پس اگه میبینی اونا تحویل نمیگیرن. تو تحویلشون بگیر. بعدشم تو و شوهرت عروسی می کنید و میرید. رابط ات با شوهرت در اولویت اول قرار داره. باید حواست بیشتر به شوهرت باشه. خانواده شوهرت رو هم با این و اون مقایسه نکن. یه چی هم بگم، زندگی از این بالا و پایینی ها خیلی داره، از این تحویل گرفتن ها نگرفتن ها خیلی داره. مهم اینه که بلد باشی چه طوری بسازیش و یا شرایطت رو چه جوری به بهترین نحوه که مورد رضای خدا باشه تغییر بدی. برات بهترین و شیرین ترین لحظات رو آرزومندم.
  اگه باز هم سوالی داشتی، میتونی بپرسی. در غیر صورت اگه مورد «حل شده» رو مشخص کنی و در نظرسنجی سایت هم شرکت کنی، خوشحال میشیم. باتشکر

  توسط خانم زهرا عباسی · 3381 روز 8 ساعت 46 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  ZOHREH

  خب این به شما مربوط میشه که بخوای زندگی رو برای شوهرت قرار بدی یا برای خانواده شوهرت ؟؟؟ اگه واقعا شوهرت مرد خوبیه میتونی روی ایشون حساب کنی و در این مورد حتما باهاش صحبت و مشورت کن و در مورد نگرانیت حرف بزن و از نگرانی خودت در مورد آینده بگو تا ایشون بدونه در این مورد نگران هستی … در این حالت مسلما” شمارو دعوت میکنه تا با شرایط جدید وفق پیدا کنید و در مورد خانواده اش مطالبی رو خواهد گفت که شما متوجه خواهید شد رفتارهاشون از سر بد جنسی نیست و بخاطر نوع رفتاریه که یاد گرفته ان …

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3107 روز 18 ساعت 6 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است