پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » باید چیکار کنم؟ این رابطه رو تا کی ادامه بدم؟
1 امتیاز
Vote Con!

باید چیکار کنم؟ این رابطه رو تا کی ادامه بدم؟

رابطه ی دوستی قبل از ازدواج،دوستی دختر و پسر به قصد ازدواج

من یه دختر 18 ساله ام و کنکور دارم… از مرداد ماه تا حالا با یه پسری رابطه ی دوستی دارم وقصدمونم ازدواجه…. رابطمون طوریه که همه دوست و اشناهامون میدونن… ولی پدر من نمیدونه…. مادرش یه بار با مادرم تلفنی صحبت کرده و بهش اطمینان داده که قصده پسرش جدیه… یبارم یه ماه پیش خودش با مادرم تماس گرفت و بهش گفت به همیتن زودیا کاراشو ردیف میکنه هرچه زودتر رابطه رو مشروع میکنه …. ولی مادرم میگه 19 سال برا پسر خیلی کمه و چطور میشه ازش مطمئن شد… دوستام هم میگن خواستگاریت نمیاد…
خودش گفته که تا قبل از عید کارو یه سره میکنه… همش بهم میگه بم اعتماد کن… اون ترم اول دانشگاست ولی شرایطش مادیش برا ازدواج کامله و خونوادشم راضین حتی پدرشم در جریانه … ما خیلی همدیگه رو دوس داریم…. ولی واقعا تو این 7 ماه انقد از بقیه حرف شنیدم که بعضی وقتا فک میکنم شاید اونا درست میگن …. خواهشا راهنماییم کنین….

توسط dream درازدواج · پاسخ 3417 روز 14 ساعت 55 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام خوبید؟ از اینکه این سایت را برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. بابت تاخیر در پاسخگویی باید ببخشید….
  اولا آدم زمانی یه رابطه رو علنی می کنه و همه ی ازش مطلع میکنه که به بار باشه و به دار. الان که نه به باره نه به داره. نه خواستگاری اومدن. نه بله برونی شده نه نامزدی نه محرمیتی نه هیچی… شما همه ی شهر رو خبر کردی که اهای اهای من قراره شوهر کنم و فلانی قـــــــــــــــــرررررررررررررررااااااااااااااااررررررررررررررررررررره به خواستگاریم بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هان کدوم آدمی این کار رو میکنه آخه دختر جون؟
  دوما مگه شما کنکور نداری؟ بیکار بودی رفتی دوست شدی و یه رابطه رو به غلط واردش شدی که هم از درس بیفتی و هم از کار و زندگی. بعد خدایی نکرده کنکور هم قبول نشی؟ اخه من به تو چی بگم؟ هان بگو بهت چی بگم. من همونه بهت بگم؟
  امـــــــــــــــــــــــــــــــــان از دست شما جوونا. امــــــــــــــــــــــــــــــــان. وقتی این طوری سوال می کنیدا می دونید یاد چی می افتم. یاد جعبه سحر آمیز. یا دیو چراغ جادو. یا تخم مرغ شانسی. انگار نه انگار ما مشاوریم. بلانسبت ما رو با این چیزهایی که گفتم اشنتباه می گیرن.
  پیشنهاد من فقط و فقط به شما دختر گل اینه که الان این رفیق بازی و دوستی و این روش غلط رو بزاری کنار و بچسبیدی به درست. الان چه وقته خواستگار اومدن و ازدواج کردنه؟؟؟؟ بذار کنکورت رو بدی بعد. یا اصلا تو کار به این کارها نداشته باش. شماره مادرت یا خونه تون رو دارن دیگه. هر وقت خودشون صلاح دونستن و تصمیم گرفتن زنگ میزنن خونتون قرار و مدارشون رو میذارن. شما فعلا دو دستی بچسب به درسات.
  هر وقت تشریفشون رو اوردن اون وقت میشینی فکر می کنی و مشاور میری و باز فکر می کنی و می کنی که آیا این آدم به دردت میخوره یا نه. همین. موفق باشی….
  اگر باز سوالی هست در خدمتیم. اگر هم نه ممنون می شم گزینه پذیرفته شده را انتخاب کنید . باتشکر

  توسط خانم زهرا عباسی · 3410 روز 13 ساعت 58 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  DREAM

  خب ایشون هنوز به بلوغ عاطفی نرسیده و باید هنوز برای ازدواج صبر کنه چون بلوغ عاطفی بین سنین 21 تا 25 سال اتفاق میفته و در این مورد باید بهتر فکر کنید .. ولی اگه از نظر مادی میتونه زندگی رو اداره کنه پس میتونید تا اتمام دوره تحصیلی ایشون صبر کنید و با هم محرم باشید تا بتونید بیشتر و بهتر تحت نظر یک مشاور همدیگرو بشناسید و امیدوام در این مدت اونقدر احساسات بر شما غلبه نکنه تا بتونید تصمیمی خوب و شایسته بگیرید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3199 روز 13 ساعت 34 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است