پرسشتان را مطرح کنید

خانه » متفرقه » باید در این موقع چه کنم؟
1 امتیاز
Vote Con!

باید در این موقع چه کنم؟

احساس نا امنی ،وحشت،دلزدگی

چند وقت پیش وقتی وارد اتاق شدم شوهرم با ترس و اضطراب یک گوشی تلفن همراه مدل پایین را از من پنهان کرد و کلی عذر و بهانه تراشید که چیزی نیست؟!کنجکاوی امانم را برید تا آن را پیدا کردم و دیدم که فقط 7 شماره به رمز و اسم کوچک در آن ذخیره شده که سه تای آن اسم زن بود من هنوز هیچ کاری نکرده ام ،پریشان شده ام و دستهایم میلرزد نمیتوانم تمرکز کنم و خیلی ترسیده ام باید چه کنم؟البته نا گفته نماند که خودش مردی شکاک و پنهان کار است و خیلی چیز ها را با دقت زیاد پنهان میکند

توسط soofi درمتفرقه · پاسخ 3080 روز 16 ساعت 49 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (7)

 1. 1 vote

  سلام وعرض ادب

  برخی زخم ها به راحتی التیام پیدا نمی کند و احتمالا زخمی که شخصی از خیانت همسرش می خورد از جمله این زخم هاست. با این حال گاهی برخی از زو ج ها ترجیح می دهند به جای جداشدن از هم بعد از خیانت زندگی خود را مجددا بسازند و حتی روابطشان را قوی تر از قبل کنند.

  اگر حس می کنید همسرتان از کارش پشیمان است و دوست دارید زندگی تان را ادامه دهید،
  اگر این اتفاق تنها یك بار در زندگی شما پیش آمده و هیچ سابقه‌ای در گذشته شما ندارد، احتمال این‌كه بتوانید زندگی‌تان را ترمیم كنید و بعد از مدتی تلاش به شرایط عادی برگردید، كم نیست. خیانت موضوعی نیست كه به سادگی بتوان از كنارش گذشت اما شما می‌توانید امیدوار باشید همسری كه عمیقا از این موضوع ناراحت است، به خاطر سابقه درخشان زندگی‌تان از این اشتباه بگذرد.اولین چیزی که باید درک کنید این است که خیانت به همسر معمولاً نشاندهنده این است که مشکلی در رابطه یا ازدواج شما وجود دارد.هدفتان باید این باشد که مشکل را پیدا کنید تا وقتی شما و همسرتان از شوک اولیه این مشکل گذشتید، بتوانید تصمیم بگیرید که چطور می‌توانید مشکل را برطرف کنید.به حرف های هم خوب گوش دهید و میان حرف دیگری نپرید. به هم احترام بگذارید و اجازه دهید مسایل کاملا روشن شود. فهمیدن به معنی پذیرفتن نیست. احساساتی مانند عصبانیت، شرم، ترس و گریه طبیعی بوده و جزو روندی است که باید طی شود. سعی کنید احساساتتان را بدون بی احترامی به هم و خشونت لفظی یا جسمی یا تهدید به ترک طرف مقابل بیان کنید.بخشیدن شاید اما این موضوع فراموش کردنی نیست. اگر پذیرفتید با عقل و قلب تان به زندگی مشترک ادامه دهید، سعی کنید طرف مقابل را ببخشید و فرصتی دوباره به او بدهید.

  توسط آقای ص - غفاری · 3080 روز 5 ساعت 55 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  ممنون از راهنمایی شما و حداقل اینکه کسی بامن هم دردی کند مرا آرام میکند من هنوز عکس العملی نشان نداده ام ،شوهر من از ابتدا کم رو و خجالتی بود و در این 8 سال زندگی مشترک به ندرت مرا به اسم صدا میزند!بار ها از او خواسته ام من را به نام صدا بزند چون دوست دارم صدایش را بشنوم من یک اسم خوب و مذهبی دارم که در خانواده و جامعه پسندیده است وقتی تنها هستیم او به سمت من تمایل نشان نمیدهد و من پا پیش میگذارم من دیپلمه و او لیسانسه و کارمند اداره و در جامعه محترم و از نظر مالی وضع خوبی دارد من اهل ابراز احساسات هستم و حتی به موبایلش پیامک های عاطفی،طنز،وشاعرانه میفرستم!نمیدانم کجای رابطه مان مشکل دارد چون ما زندگی معقول و خوبی داشتیم واگر بحثی بینمان پیش میامد من بیان میکردم که برای جلوگیری از تنش بحث را ادامه نمیدهم!نمیدانم چه کنم؟به او نگفته ام که تلفنش را پیدا کرده ام،ما زندگی ظاهرا خوبی داریم و این را حداقل میدانم که شوهرم با اجبار با من ازدواج نکرده اطمینان دارم.

  توسط soofi · 3079 روز 7 ساعت 10 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 3. 2 votes


  soofi,

  دوست عزیز بهتره در این مورد زیاد به خودتون سخت نگیرید و به شوهرتون اعتماد داشته باشید …
  چون با توضیحاتی که شما گفتید من بعید میدونم ایشون کاری کرده باشه وگرنه با رفتارهاش اونو لو داده بود ..
  ولی بدون اینکه به روش بیارید در این مورد کنترلش کنید ولی کاری نکنید که باعث بشه کارهاشو دور از چشم شما و در جای دیگه
  انجام بده … در این مورد مراجعه به مشاور و روانکاو توصیه میشود

  درضمن برای مشاوره ، به سایت تخصصی مشاوره مراجعه فرمایید .
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 2972 روز 15 ساعت 7 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 4. 1 vote

  سلام
  چند ماه پیش متوجه تماس تلفنی وپیامکی همسرم با یک خانم شدم به مقدارزیاد خصوصا شبها وقتی با ایشون مطرح کردم زیر بار نمیره ومیگه موضوع کاریه لی من کلا نابودشدم ودیگه نمی تونم بهش اعتماد کنم زندگیم تلخ شده چه کار کنم؟

  توسط yasezard · 2937 روز 2 ساعت 14 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 5. 1 vote

  yasezard,

  خب دوست عزیز بهتر بود به روشون نمیاوردی تا بتونید در کمال ارامش به شماره دسترسی پیدا کنید و با اون فرد تماس بگیرید و از راز این مسئله پرده بردارید .. راستش وقتی اینطور صریح وارد عمل میشید و به طرف میگید چون پل پشت سرشو خراب کردید دیگه تا پای جون برای دفاع از خودش می جنگه و همه چی رو حاشا میکنه …پس بهتره در این مورد ارام باشید و برای بهتر عمل کردن با مشاوری مشورت کنید و در کنارش باشید تا بتونید رفتارشو مدیریت کنید .. و اینقدر زود حرف از نابودی هم نزنید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 2936 روز 6 ساعت 12 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 6. 1 vote

  سلام ، راستش من پسری 16 ساله هستم ، مدتیه با دوست دخترم آشنا شدم ، راستش وقتی با هم رابطه جنسی داریم من فکر میکنم خیلی زود ارضا میشوم حدود 30 ثانیه بعد از دخول ارضا میشم ، میخواستم بدونم آیا طبیعیه چنین زمانی برای چنین سنی یا نه ، و راه حلی بهم بگید لطفا.

  توسط mehrad · 2896 روز 19 ساعت 50 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 7. 1 vote

  mehrad,

  اولا” در این موقعیت باید رابطه شما کنترل شده باشه تا مشکلی برای هر دوی شما پیش نیاد .. ولی در مورد سوالتون باید گفت این طبیعیه و به خاطر تحریک زیاد شما در این سنه … و میتونه با بالا رفتن سن شما حل بشه .. در غیر اینصورت استفاده از کاندوم تاخیری و یا استفاده از بی حس کننده ها برای شما میتونه موثر باشن … البته استفاده از بی حس کننده ها میتونه در دراز مدت خطرناک باشه پس باید متناسب مورد استفاده قرار بگیرن

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 2896 روز 6 ساعت 35 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است