پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » ایا زمان ازدواج مربوط به شرایط هست؟
0 امتیاز
Vote Con!
حل شده

ایا زمان ازدواج مربوط به شرایط هست؟

اجدزو

من پسری هستم 21 ساله و با دختری اشنا شدم که خصوصیات مورد علاقم رو داره و حدود یک ساله با رعایت شدید چهار چوب ها به رابطمون ادامه دادیم ولی دیگه دیدم بیشتر از این نمیتونم صبر کنم و مشکلات بسیار زیادی از این بابت اذیتم میکنه واسه همین موضوع رو به خانواده گفتم و قراره به زودی به خواستگاری بریمو دیگر مراحل ازداج رو انجام بدیم اما مشکل من اینه که نه پایان خدمت دارم و نه درس دانشگاهم تموم نشه و موندم که ازدواج من تو این شرایط کار درستی هست یا نه؟

توسط mehdi درازدواج · پاسخ 3429 روز 11 ساعت 7 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 1 ( 100% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes
  پذیرفته شده

  با سلام از اینکه این سایت را برای مشاوره انتخاب کرده اید سپاسگذاریم. بابت تاخیری در پاسخگویی با سوالات پیش آمده عذرخواهی می کنیم.
  ازدواج شما در این شرایط بسیار بسیار کار درستی است. اگر نظر شخصی بنده را بخواهید ازدواج هیچ ربطی به اتمام درس دانشگاه و یا رفتن به سربازی ندارد. ازدواج یک نیازه. که هر وقت انسان نیاز به ازدواج و برقراری رابطه جنسی داشت باید به آن اقدام کند. اما تشکیل خانواده به قول قدیمی ها به جنم و موقعیت و قابلیت طرف بستگی دارد. شما اگر در وجودتان احساس می کنید قابلیت تشکیل خانواده را دارید و می توانید مستقل بشوید و می توانید زیر بار مسئولیت تشکیل زندگی بروید و از پس آن بر می آیید؟ که مطمئنم برمی آیید پس معطل نکنید. تازه یک سال هم الکی صبر کردید. شمازم مشورت های لازم را انجام بدهید. با خانواده صلاح و مشورت کنید. با عقل و درایت و منطق جلو بروید. تنها از روی دلبستگی و احساسات تصمیم نگیرید. دو دو تا چهارتای خودتان انجام دهید. بعد یک یا علی بگویید و جلو بروید. خداوند خودش در دوجای قرآن وعده داده که خودم رزقش را می دهم. یکی در ازدواج و دیگری برای بچه. قول داده. وعده داده. لنگ نمی ذاره. مطمئن باشید.
  برایتان سعادت، خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا و آخرت را آرزومندم.

  توسط خانم زهرا عباسی · 3418 روز 12 ساعت 10 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است