پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » زود انزالی » انزال بدون نعوظ
0 امتیاز
Vote Con!

انزال بدون نعوظ

عدم نعوظ، زود انزالی

رابطه با شریکم دارم و مشکلی نیست. تا الان وفادار بودم تا:
امروز یه جریانی پیش اومد که با کس دیگه رابطه داشته باشم. رفتم پیشش و دوستش هم بود البته یه کم جا خوردم.
ما دو تا رفتیم تو یک اتاق دیگه. کلا هیچ حسی بهم دست نداد.. نعوظ هیچی. دقیقا مث حالتی که تو سرمایی شدید هستی جریان نعوظ برعکس شد. مشکل بزرگتر جایی پیش اومد که طرف خواست دهانی منو روشن کنه. اما به محض تماس شاید 10- 15 ثانیه و فقط زبون زدن تو همون حالت جمع شده ارضا شدم. کلا بهم و به اون یه جورایی برخورد.
خجالتی هستم
ونلابایوکس ضد افسردگی (دکتر نوشته)مصرف میکنم. اما تاثیرش روی من طولانی تر شدن زمان بوده (یه جورایی مث داروهای تاخیری عمل میکرد برام) نه عدم میل و اینقده زود انزالی شدید.
کلا تو مایه ارتباط با با غیر شریک نبودم تا الان
مذهبی کلا نیستم. مطلقا
ادبیات منو ببخشید و لطفا راهنمایی کنید.

توسط amirooo درزود انزالی · پاسخ 1939 روز 3 ساعت 23 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  اختلال نعوظ: از عوارض این دارو ایجاد اختلال جنسیه .. اگر قبلا چنین مشکلاتی رو در نعوظ نداشتید میتونه از مصرف دارو باشه که در این صورت باید با پزشک معالج مشورت کنید .. در ضمن اگر از قبل هم چنین مشکلاتی رو داشتید حتما باید با متخصص ارولوژیست مشورت کنید تا علت این اختلال مشخص بشه
  کی از انواع اختلالات جنسی در مردان، اختلال نعوظ است. 2 دهه قبل، بیش از 80 درصد موارد اختلال نعوظ در مردان را به عوامل روحی‌روانی نسبت می‌دادند. ولی اکنون با پیشرفت علم و روش‌های تشخیصی، در بیش از 80 درصد موارد، با انجام روش‌های تشخیصی مورد نیاز بیمار می‌توان یک علت عضوی برای اختلال نعوظ پیدا کرد.

  وقتی مردی از اختلال نعوظ رنج می‌برد:
  • علت عضوی: یعنی فرآیند خاصی در بدن مرد سبب اختلال نعوظ شده است؛ به عنوان نمونه، بیماری قند یا دیابت می‌تواند سبب اختلال عروقی و در نتیجه، ناتوانی جنسی مردان شود. یکی از علل شایع اختلال نعوظ مردان، همین بیماری قند است.

  علت عصبی: این گروه از اختلالات نعوظ در مردان که منشا عصبی دارند، در اصطلاح علمی، نوروژنیک نامیده می‌شوند؛ مانند فردی که دچار آسیب نخاعی (مثلا قطع نخاع) شده یا فردی که دچار بیماری ام‌اس است.

  علت روانی: این گروه سوم از اختلالات نعوظ در مردان که منشا روانی دارند، در اصطلاح علمی، سایکوژنیک نامیده می‌شوند؛ مانند بیماری افسردگی که در این افراد، میزان شیوع اختلالات جنسی به‌طور قابل توجهی بیشتر از جمعیت عادی است.

  خود علل عضوی یا ارگانیک به 2 دسته بزرگ تقسیم می‌شوند که عبارتند از:
  هورمونی (مانند افرادی که بیماری غدد درون‌ریز مثل تیرویید یا هیپوفیز دارند) و عروقی (مانند افرادی که دچار شکستگی لگن همراه با ضایعات عروقی می‌شوند یا افرادی که میزان چربی خون آنها خیلی بالاست). خلاصه، اختلالات جنسی انواع مختلفی دارند و بدون تشخیص دقیق، نباید فردی تحت درمان قرار گیرد و تشخیص دقیق نیز نیازمند استفاده صحیح و مناسب از اقدامات پاراکلینیک است.

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-88422495

  توسط مدیریت سایت · 1937 روز 17 ساعت 7 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام
  وست عزیز ممکنه به خاطر مصرف دارو دچار این مساله شده باشید و البته اینکه گاهی فردی با شریک جنسی کامل رابطه مناسبی دارد نعوظ کامل دارد و مشکلی نیست و در رابطه با یک فرد دیگر کاملا سرد است مساله شخصیتی است شما گفتید تا کنون وقادار بودید و اصلا رابطه ای نداشتید و بعد وارد رابطه با فرد دیگری شدید که خب دچار مشکل شدید اصلا همان مساله حضور دوستش برای شما که خجالتی بودید می تواند مانع شده باشد .
  و حس اینکه اجازه ارتبط مناسب را از شما گرفته است و اضطراب اینکه فردی در بیرون در اون فضا وجود دارد به هر حال همه شرایط جانبی ممکنه موثر بوده باشد و اینکه به هر حال به دلیل افسردگی دگتر به شما دارو داده است و گاخا در شرایط افسردگی فرد دچار کم میلی می شود و مشکل نعوظ هم گاها ایجاد می شود بهتره با پزشکتون مشورتی داشته باشید ولی به نظر می رشد بیشتر از اینکه کلا اختلال نعوظ باشد مساله موقعیتی بوده است

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  982122354783
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1932 روز 10 ساعت 15 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است