پرسشتان را مطرح کنید

خانه » دسته‌بندی نشده » انتقاد از شما
1 امتیاز
Vote Con!

انتقاد از شما

انتقاد

باسلام,من تقریبا هرروز شمارو و سوالاتی که کاربران براتون میفرستن همراهی میکنم,اما متوجه شدم که نحوه پاسخگویی به سوالات سلیقه ای بوده و اصلا اولویت ارسال براساس زمان ملاک پاسخگویی نیست.
هرچند سوالات زیاد هستند و مشاوران واقعا باحوصله و جامع به سوالات پاسخ میدهند لذا جای تشکر و خسته نباشید به انان وجود دارد اما به نظرم خیلی زیبا نیست که برخی کاربران چون بنده حقیر همواره همراه شماهستند اما در زمانی که به مشکلی بر میخورند و نیازمند راهنمایی از شما هستند با بی توجهی از جانب شما روبرو میشوند.
متشکرم

توسط 1368 دردسته‌بندی نشده · پاسخ 3337 روز 15 ساعت قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (2)

 1. 1 vote

  سلام دوست عزیز میتونید سوالاتونو بفرستین ایمیل چون من زیاد وقت ندارم ازاون طریق بهترمیتونم یاری تون کنم safdar@vatanmail.ir

  توسط آقای ص - غفاری · 3337 روز 13 ساعت 11 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  باسلام خدمت شما کاربر گرامی
  از ابراز نظر شما بسیار سپاس گذارم و خیلی خوشحالم که سایت ما کاربرانی مثل شما دارد که با ارائه نظراتشون به پیشرفت سایت کمک میکنن
  اما در مورد سوال شما باید عرض کنم که شاید در مواردی این مشکل وجود داشته باشد اما مشاورین ما برای انتخاب ترتیب پاسخگویی ملاکهایی را مدنظر دارند که باعث این تاخیر ها میباشد که در ادامه خدمت شما عرض میکنم :
  1 – دلیل اصلی این تقدم و تاخرها تکراری بودن برخی سوالات است . برای مثال سوالی که در رابطه با خودارضایی در سایت مطرح میشود بیش از چندین بار پاسخ داده شده است و به همین دلیل مشاورین پاسخ های قبلی رو کپی میکنن !!!
  2 – یکی دیگر از دلایل این است که پاسخ به برخی از سوالات برای مشاورین ما زمان کمتری میخواهد ویا یک مقاله از پیش آماده هم برای آن سوال مهم است که خوب در زمان کمتری پاسخ داده میشود . اما برخی سوالات دارای ظرائفی میباشد که مشاورین محترم برای راهنمایی صحیح نیاز مند صرف زمان بیشتری هستند برای مثال برای پاسخ به بعضی سوالات نیاز است که متونی مطالعه شود و یا تحقیقی انجام شود .
  البته باز هم منکر این اشکال نمیشویم اما بعضا دلائلی هم موجود است .
  باز هم از لطف شما سپاسگذاریم و امیدواریم با انتقادات بعدی خود ما را در ادامه هر چه بهتر این مسیر یاری دهید

  درضمن برای مشاوره ، به سایت تخصصی مشاوره مراجعه فرمایید .
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3337 روز 12 ساعت 8 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است