پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » انتظارات نامتعارف در رابطه جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

انتظارات نامتعارف در رابطه جنسی

رابطه، انتظارات، نامتعارف

سلام و وقت بخیر
بنده زنی هستم سی و دو ساله و حدود ده سال هست که ازدواج کردم و دو فرزند دارم. همسرم حدودن 6 سال از من بزرگتر است. هر دو در خانواده مذهبی بزرگ شده ایم. در طول این چند سال، همواره احساس کرده ام که همسر من از من انتظارات نامتعارفی در رابطه جنسی دارد که همیشه منجر به اختلاف و بدخلقی و در نهایت کنار کشیدن از همدیگر شده است. و او همیشه من را متهم میکند که اینها متعارف است و تو آگاه نیستی. لذا تصمیم گرفتم آنها را مطرح کنم تا راهنمایی نمایید. مواردی که همسرم از من درخواست دارد و من بشدت بیزارم از آنها و اکراه دارم را در زیر مینویسم:
1-درخواست برای گرفتن و لمس کردن آلت جنسی او : او برخی وقتها از من میخواهد که آلت او را در دست بگیرم. ممکن است در زمان عادی باشد، یا پیش از رابطه و یا در حین رابطه. به هیچ وجه از اینکار خوشم نمی آید و بر خلاف میل من می باشد و احساس خوبی از اینکار ندارم ولی ظاهرا او از این کار احساس خوبی دارد. ولی من نمیتوانم خودم را راضی کنم که این کار را انجام دهم و همیشه به او میگویم که چه کار بیهوده و سخیفی است که از من میخواهی.
2- همسرم همیشه علاقمند است که پیش و یا در حین رابطه با هم بوسه های عمیق داشته باشیم، ولی من این کار را دوست ندارم و در حد یکی دو تا بوسه بسیار کوتاه برای من کفایت میکند آنهم در صورت اصرار همسرم. وگرنه علیرغم اصرار او، هیچ گاه دوست ندارم قبل و یا در حین رابطه با هم بوسه و دهان به دهان باشیم و این کار را عبث و بیهوده میدانم و هر گاه او میخواهد من را لب به لب ببوسد سرم را برمیگردانم.
3- خوردن آلت مردانه: بارها شده است که همسرم از من تقاضا داشته است که آلت او را در دهان بگیرم. اما این کار نیز برای من شرم آور است و هیچ علاقه ای به انجام آن ندارم و به هیچ وجه حاضر به انجام آن نیستم و گمان نمیکنم کار درستی باشد.
4-رابطه از پشت: تابحال در طی مدت ازدواج بارها او از من درخواست این را داشته ولی همیشه با جدیت او را از اینکار منع کرده ام. حتی یکبار هم به او این اجازه را نداده ام و او همیشه از این گله مند است. من به هیچ وجه نمیخواهم این کار را تجربه کنم چون کاری بیهوده میدانم آن را.
ممنون میشوم در خصوص موارد بالا که بنظرم درخواستهای غیر متعارفی از جانب همسرم میباشد راهنمایی نمایید.

توسط ippscorp درمسایل جنسی · پاسخ 331 روز 12 ساعت 31 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در اول اینکه دقت کنید که قرار نیست در این مسیر به دنبال مقصر بگردید چون این کار بیشتر شبیه مبارزه و بیرون کردن یکی از این رابطه باشد در صورتی که رابطه جنسی یک رابطه دو نفره می باشد و نیاز است که با شناخت علایق و نیازهای و شرایط بدنی یکدیگر پیش بروید.
  خب این مورادی که شما بیان کردید مخصوصا در موراد یک، دو، و سه بله یک ارتباط معمول می باشد و ارتباطی با مشکلات جنسی همسرتان ندارد اما خب اینکه شما دوست ندارید هم قابل احترام هست اما خب اینکه این موارد برای شما چه معنایی دارد می تواند تاثیر زیادی بر واکنش شما داشته باشد پس بهتر است که بجای به دنبال مقصر گشتن بررسی کنید که این روابط برای شما چه معنایی دارد در این حالت می توانید به تعادل بهتری در مسیر ارتباطی برسید .
  اما در مورد رابطه جنسی مقعدی خب بازهم این مورد را نمی توان نشان از مشکل و یا اختلال داشته باشد تاز مانی که جای ارتباط اصلی را نگیرد و هردوی شما بتوانید در این مسیر باهم همراه باشید و به اجبار صورت نگیرد.
  در هرصورت با توجه به اینکه در این ده سال هنوز نتوانسته ای به توافق در مسیر رابطه جنسی برسید بهتر است که باهم برای بهبود این مسیر و بررسی علایق و مسیر ارتباطی و دیدگاهایی که وجود دارد به متخصص سکس تراپ مراجعه کنید.

  توسط مشاور · 330 روز 4 ساعت 50 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است