پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

انال سکس

anal sex

باسلام. ببخشید فردی که دارای مشکل رابطه از پشت به صورت کم و محدود در هفته است ایا راهی برای درمان او وجود دارد و چه کار باید بکند و به کجا باید مراجعه کند و راههای درمان چیست اگر توضیح دهید ممنون می شوم؟ باسپاس

توسط goldavoodi2020 درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 1950 روز 10 ساعت 24 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام
  دوست عزیز در موضوع سکس از مقعد باید بهتون بگم که این نوع رابطه به هیچ وجه توصیه نمیشه چرا که غیر از وجه شرعی این نوع رابطه جنسی، از نظر علمی و پزشکی هم رابطه از پشت یا همون آنال سکس با عوارضی همراه است که بهتره این رابطه صورت نگیره.
  من براتون عوارض این نوع رابطه رو توضیح میدم و بهتره که قبل از داشتن چنین سکسی با علم و دانش به سراعش برید:
  سوارخ و حلقه مقعد به هیچ وجه حالت ارتجاعی وارژن رو نداره و در صورت دخول آلت مرد و حرکت رفت و برگشتی باعث میشه که احتمال پارگی و خونریزی توی اون ناحیه به وجو بیاد و باعث به وجود اومدن عفونت ها و بیماری ها در فرد بشه چون ناحیه مقعد محل دفع بدن محسوب میشه و سرشار از انواع باکتری های مضرری هست که با خونریزی وارد جریان خون در بدن میشن.
  بعد اینکه ساختار مقعد طوری طراحی نشده که شی خارجی به داخل اون بره، عضلات و اسفنگتر مقعد طوری هست که بعد از عمل خروج به صورت عیر ارادی بسته میشه ولی با وارد کردن آلت به مقعد این عضله به دلیل اینکه سعی در بسته شدن و تنگ شدن داره باعث میشه ترک ها ریزی در اون رخ بده و باز عامل بوجود آمدن مشکلات بعدی میشه. این ترک ها بسیار ریز هستند و راه ورود باکتری ها و بیمار ها به جریان خون هستند: بیماری های شامل ایدز، هپاتیت، بیماری های روده و بیماری های گوارشی رو به همراه دارند.
  رابطه از مقعد همچنین میتونه بیماری های دیگه مثل: باد شکم، بواسیر و شقاق که با درد همراه هستند رو در بر داشته باشند. و همچنین تعداد دفعات مکرر اون میتونه بی اختیاری مدفوعی رو به وجود بیاره.
  و خیلی از عوارض دیگه رو هم به همراه داره که به همین دلایل بهتره افراد به سمت این نوع از رابطه از پشت ترغیب نشن، چرا که چه کاریه انسان کاری رو انجام بده که در آینده به مشکلات بدتری برخورد کنه بخاطر فقط ارضا شدن یکی از طرفین در سکس، چرا که خود خواهی هست که فقط در نوع سکس مرد لذت کافی رو میبره ولی برای زن با درد همراهه.

  توسط hami07 · 1949 روز 18 ساعت 11 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 2. 0 votes

  با سلام
  دوست عزیز ببینید اگر صرفا و صرفا فقط از طریق رابطه مفعدی فرد ارضا شود طبیعتا برای خود و همسرش عوارضی ایجاد خواهد شد برای همسرش شل شدن اسفنکرترها و طبیعتا مشکل بی اختیاری ادرار به مرور و ایجاد عفونت هایی برای مرد که ناحیه تناسلی اش با مقعد در ارتباط است و مشکلات جانبی دیگر ولی اگر به طور کل در هر چند ماه یک بار این رابطه مطالبه می شود ایجاد مشکل نمی کند و خب برای مردان این ارتباط مخصوصا بعد از رابطه دخولی که منجر به از بین رفتن بکارت شود لذت بخش تر است .این فرد باید بررسی شود و مساله شناسایی شود که به چه صورت است و به طور کل در ارتباطات جنسی باید و باید زن و شوهر در مورد اینکه از چه روشی لذت بیشتری می برند و کدام روش رابطه برای هر دو و یا یکی از طرفیت ازاردهنده است اصولا رابطه مقعدی برای زنان ازار دهنده است و ایجاد مشکل می کند و توصیه نمی شود چون گاها با این ارتباط ممکنه در برخی زنان انزجار از رابطه جنسی ایجاددشود .درهر حال بهتره فردی که این مساله رادارد به خمراه همسرش حتما مراجعه داشته باشد .طبیعتا وقتی دعوارض رو از زبان فرد متخصصی بشنوند سراغ این نوع رابطه نخواهند رفت البته باید دید دقیقا مساله چیست چون اگر اختلالی باشد که فرد از رابطه اصلی لذتی نمی برد خب بهتره درمان روانشناختی اغاز گردد.در هر حال امیدوارم مشکلی نباشد

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  982122354304
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1947 روز 16 ساعت 23 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است