پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » حاملگی » امکان باردار شدن موقع پریودی و با وجود باکره بودن ؟
0 امتیاز
Vote Con!

امکان باردار شدن موقع پریودی و با وجود باکره بودن ؟

بارداریباکرهعدم دخولقطع پریودی

با سلام بنده با نامزدم در روز دوم پریودی ایشان بصورت معاشقه باهم ارتباط جنسی داشتیم طوری که هردو بصورت ایستاده و بنده از پشت بصورت لاپایی با ایشان رابطه برقرار کردم و بعد از خارج شدن منی مقداری اب منی به گفته ی نامزدم بر روی آلت تناسلی ایشان ریخته شده که بسرعت در همان حالت ایستاده اقدام به شستن محل با اب کردیم با توجه به اینکه نامزد بنده هنوز باکره می باشد و در روز دوم عادت ماهیانه بسر میبرده است امکان حاملگی وجود دارد یا خیر؟ در ضمن بعد از روز دوم پریود ایشان کاهش و در ابتدای روز سوم قطع گردیده است . در حال حاضر چکار باید کرد؟

توسط mramin درحاملگی · پاسخ 1565 روز 8 ساعت 18 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  اگر چه پریودی زمانی است که بدن در کم بارورترین حالت خود در ماه قرار دارد اما احتمال باردار شدن وجود دارد. بهتر است برای رابطه از کاندوم و یا قرص استفاده کنید چون حتی فرد باکره درصورتی که اسپرم وارد دهانه رحم شود می تواند در صورت وجود تخمک می تواند باردار شود سعی کنید از لوازم بهداشتی چون کاندوم ، قرص، و جلوگیری طبیعی استفاده کنید تا میزان استرستان در رابطه جنسی کاهش یابد . بهتر است برای اینکه آسودگی خاطر از این موضوع پیدا کنید از داروخانه بی بی چک تهیه کنید و آن را همسرتان تست کنند و یا از آزمایش بارداری در آزمایشگاه استفاده کنید . ممکن است قطع شدن پریودی ایشان دلایلی چون بارداری داشته باشد که در صورت تکرار بهتر است به صورت حضوری به متخصص زنان مراجعه کنند تا بررسی های لازم صورت گیرد.
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1564 روز 21 ساعت 31 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

  • الان پنج روز ازین موضوع میگذره بعد از چند روز از بی بی چکر میشه استفاده کرد ؟ آزمایشگاه بعد از چند روز؟ دقت بی بی چکر چقدر بالاس یا بهتره اینطوری بپرسم که از چه تاریخی به بعد میزان اطمینان به نتیجش بالاتر میره؟ تو این دوران چه داروهای گیاهی یا رژیمی میتوان برای ضعیف کردن نطفه استفاده کرد لطفا بطور واضح بفرمایید چه کارهایی با چه زمانبدی باید انجام بدیم؟

   توسط mramin · 1564 روز 19 ساعت 11 دقیقه قبل

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است