پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

اصلاح رفتار همسر

اصلاح رفتار همسر

سلام ممنون از سایت خوب و مفیدتون
من 10 ماه میشه که ازدواج کردم. همسرم مرد خوبیه اما میدونم که در زمان مجردی با دخترهای زیادی رابطه داشته هم خودش و هم برادرش که از اون کوچیک تره ولی رابطه خیلی خیلی خوبی با هم دارن.
الان گاهی وقت ها خود من ازش از گذشته میپرسم و دوست دخترهاش اصلا نمیدونم دلیل این کارم چیه ولی میپرسم و گاهی هم خودش به عنوان کاری که دوستاش انجام دادن از ارتباطش با دخترها و رابطه جنسیش با دخترها میگه و اینکه اندامشون چه جوری بوده و اینا. الان هم با ی نیم نکاه کوچیک کل بدن ی فرد رو می تونه انالیز کنه که گاهی چون متوجه میشه من دوست ندارم به زبون نمیاره و لی گاهی هم میگه فلانی چه کمری داره و از اینا. من از درون ناراحتم گرچه از همه نظر از اون برتری دارم ولی بازم نگرانم که مبادا من رو با دوست های قبلیش مقایسه کنه.
یکی دیگه هم اینکه برادرش مدام دنبال دخترهاست و چون خواهر نداره برای منم تعرریف میکنه و عکس دوست دختراش را به شوهر من نشون میده و از اون نظر می خواد که بگه چه جورین. حالا نمیدونم چیکار کنم از ی طرف می ترسم که بفهمه ناراحت میشم از کار دادشش و دیگه بهم نگه که چیکار میکنن از طرف دیگه هم میترسم این کارای داداشش باعث تحریک اونم بشه و بره دنبال دختربازی.
مممنون میشم اگر راهنماییم کنین.

توسط delaram fateme دراخلاق و رفتار همسر · پاسخ 1609 روز 21 ساعت 19 دقیقه قبل

سوال: 12 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  هرچقد که شما از گذشته همسرتان آن هم با این موضوعات اطلاعات بیشتری داشته باشید حساسیتان نسبت به این موضوع بیشتر خواهد شد سعی کنید با توجه به اینکه از گذشته همسرتون اطلاع دارید دیگر در مورد موارد ریز تر کنجکاوی کنید چون خودتان بیشتر آسیب می بینید و اینکه در مورد حساسیتتان به اینکه همسرتان در مورد دیگران نظر بدهد با ایشون صحبت کنید و بگویید که دوست ندارید گذشته ایشان هر روز مرور شود و یا اینکه صحبت های او چه تاثیری بر افکار شما می گذارد تا زمانی که شما این موضوعات را با همسرتان در میان نگذارید با توجه به اینکه همیشه جلو شما صحبت می کنند و شما واکنشی نشان نمی دهید ممکن است ایشان متوجه اشتباه بودن حرفها و رفتارهایشان نمی شوند. در مورد برادر شوهرتان نیز سعی کنید کنجکاوی نکنید یا واکنش مثبت و هیجان نشان ندهید تا میزان این رفتارها و نظر خواهی ها کمتر شود البته این به معنی بی احترامی به ایشان نمی باشد. هرچقد شما کنجکاوی و هیجان بیشتری نشان دهید این موضوع برای آنها عادی تر جلو می کند .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  ۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳
  شاد باشید

  توسط مشاور · 1609 روز 15 ساعت 56 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  ممنون از پاسخگویی شما

  توسط delaram fateme · 1606 روز 50 دقیقه قبل

  سوال: 12 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است