پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » ازدواج
1 امتیاز
Vote Con!

ازدواج

ازدواج

هیچی از مو ندید.اینکه مهجبه شدم ونماز خون شدم بیشتر اما الان نماز نمیخونم نه که از خدا عصیانی باشم نه .اما میخوام بفههممو بخونم .نه مثل اونایی که عمر این روزگارن.من دختر ی امروزی بودم.تیپ برام الویت داشت وقیافه مردم اما اینو عاشقش شدم بدون دیدن ظاهر مثبتش که بامن تفاوت داشت من از نظر زیبای و خانواده و اصالت .خیلی ازش سربودم.اما همیشه تحقیرم میکردو میگفت تو خیلی زیبا هستی اما دختراآرزوشونه باهاش ازدواج کنن .چون پسر ……هست.اینقدر دردودل دارم وتنها هستم که دوست دارم فریاد بزنم .بابت رفتارم عذر میخوام بزارید پای نادونیم.

توسط mahdiyeh درازدواج · پاسخ 3277 روز 12 ساعت 7 دقیقه قبل

سوال: 9 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 10

 

پاسخ (4)

 1. 0 votes

  میزارم پای دل و قلب مهربونت.
  نماز بخون تا همه چی رو بفهمی. تو میخوای لیسانس بگیری و تحصیل کرده بشی. میگی بذار اول بفهمم بعد درس می خونم. باید درس بخونی تا بفهمی. باید نماز بخونی تا خیلی چیزها رو بفهمی. تا بندگی رو بفهمی.
  برایت دعا می کنم که خدایت بگیرد از تو آنچه را که تو را از خدایت می گیرد. یا علی

  توسط خانم زهرا عباسی · 3276 روز 22 ساعت 36 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  عزیزم. برای من مورد مشابهی پیش اومد . ولی خدا خیلی کمک کرد و قبل از اینکه اتفاق خاصی برام بیفته فهمیدم و خودم ازش جدا شدم حتی با اینکه می خواست بیاد خواستگاریم ولی دیگه چه ارزشی داشت که با کسی تموم عمرم رو زندگی کنم که بدترین اتفاق زندگیم رو ساخته.رابطه جدی من بیشتر از یه ماه طول نکشید . من و شما کسایی نیستیم که دنبال این چیزا باشیم. اون آقایون از دل مهربون و پاک ما سوء استفاده کردن. اون ازم سوء استفاده کرد. به هر حال خداروشکر توبه کردم. الان دو ماه میگذره خیلی بهترم خدا رو دارم. تنها راه التیام این زخم فقط خداست. نماز بخون گریه کن تا میتونی قران بخون هر روز یه سوره بخون ، با معنیش. بهت قدرت و آرامش میده عزیزم. خدا خیلی بزرگه. خودش آرامش دهنده و پاک کننده همه گناهانه.

  توسط sana · 3272 روز 21 ساعت 5 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 3. 0 votes

  مهدیه خانوم
  داستان زندگی شما ذهنم رو مشغول کرد و اومدم از اولین سوال مشاوره ای که گذاشته بودیو خوندم تا به اینجا رسیدم خیلی ناراحت شدم و از چنین نامردهایی تنفر دارم من خودم متاسفانه هیچ خواهری ندارم و به خاطر همین با دختری دوست نشدم چونکه تهش نرسیدم به هم و یه دلیل دیگه هم این بود که چونکه خواهری متاسفانه ندارم دلم نیومد با احساسات یه دختری بخوام بازی کنم بخاطر همین از دوست دختر و حتی حرف زدن با دختر دوری کردم من از لحاظ ظاهر چهره به لطف خدا در مرتبه ای خوبی قرار گرفتم ولی دلم نیومده بخوام با اسم ازدواج به دوستی بپردازم و یه دختری رو گول بزنم من با گذشت 25 سال عمر از خدا هنوز به خودم اجازه ندادم داستان تو رو که میخونم خیلی ناراحت میشم هم از سادگی شما هم از نامردی اون نامرد همونجوری که مشاور محترم خانم عباسی گفتند اینجور نامردها یه جایی ضررشو میبینند به قول معروف از هر دستی بدی از همون دست میگیری از خدا میخوام تو زندگیت موفق باشی این آرزوی قلبی من هستش

  توسط Behtarin.Jonoubi · 3241 روز 13 ساعت 4 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 4. 1 vote

  MAHDIYEH

  خب نباید اگر کسی به شما ظلم کرد اونو به پای همه بنویسید … به هرحال شما هم یک طرف موضوع بودید و با اعتماد سادلوحانه خودتون به ایشون جرات جسارت دادید .. در ضمن انسان در این دنیا زندگی خاصی داره و گاهی نیازه که برای دور شدن از افکار و مشکلات با منبعی از نیروی ماورایی در ارتباط باشه و چه بهتر که این ارتباط با خالق یکتا باشه تا بتونید با وصل شدن به اون از احساس نیاز کردن های بی جواب رهایی پیدا کنید

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 2991 روز 20 ساعت 36 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است