پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » ازدواج مجدد با خواهرزاده همسرم
1 امتیاز
Vote Con!
حل شده

ازدواج مجدد با خواهرزاده همسرم

خصوصی

مردی هستم 30 ساله دارای یک دختر یکساله میباشم به علت مشکلاتی که با همسرم داشتم باهم به توافق رسیدیم که من ازدواج مجدد داشته باشم که گزینه ازدواج خواهرزاده همسرم میباشد وبا تصمیمی که اتخاذ کردیم قرار شده همه در یک خانه زندگی کنیم و من عدالت را بین آنها بقرار کنم ولی خانواده دختر قبول نمیکنند و ما بشدت بهم علاقه مندیم و دختر میخواد به دادگاه بره و حکم جاری شدن عقد دایم رو از دادگاه بگیره ایا همچین کاری امکان پذیره و دادگاه میپذیره ؟ممنون میشم راهنماییم کنید هم درمورد گزینه ازدواجم و هم در مورد اینکه دادگاه رای عقد دایمو میده

توسط parva درازدواج · پاسخ 3273 روز 18 ساعت 9 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 1 ( 100% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes
  پذیرفته شده

  سلام. از اینکه این سایت را برای پاسخ به سوالتان اتنخاب کرده اید سپاسگذاریم. عذرخواهی می کنیم که در پاسخگویی به سوالات تاخیر بوجود آمده.
  دادگاه بعد از بررسی مسئله احتمال دارد حکم ازدواج دائم را بدهد. اما فرمودید در مورد گزینه ازدواج راهنمایی کنیم. امیدوارم تمام فکرهایتان را کرده باشید. یه خاله و خواهر زاده تو یه خونه!!!! امیدوارم بتونن با هم کنار بیان. که خوب به خود شما خیلی بستگی داره. ولی این خیلی بهتره که واحدهای زندگی از هم جدا باشند. ولی در مورد نارضایتی خانواده دختر باید بگم بعدها برایتان مشکل ساز خواهد بود. احتمالا هم برای خودتان و هم برای خانم فعلی تان. از طرف اقوام همسر به خصوص خواهرشان و… هم خودتان و هم ایشان موقعیتتان به خطر می افتد. بهتر است رضایت پدر و مادر دختر خانم را جلب کنید. موفق باشید.
  اگر پاسخ رضایت بخش بود لطفا گزینه حل شده را انتخاب کنید و در نظرسنجی ما هم شرکت فرمایید. باتشکر

  توسط خانم زهرا عباسی · 3268 روز 16 ساعت 19 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  ممنون از راهنمایی شما

  توسط parva · 3267 روز 2 ساعت 7 دقیقه قبل

  سوال: 1 پذیرفته شده: 1 ( 100% ) | امتیاز: 1

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است