پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » ازدواج با وجود مخالفت های خانواده و اختلاف طبقاتی و فرهنگی زیاد با خانواده پسر صحیح است؟
1 امتیاز
Vote Con!

ازدواج با وجود مخالفت های خانواده و اختلاف طبقاتی و فرهنگی زیاد با خانواده پسر صحیح است؟

ازدواج، مخالفت، اختلاف فرهنگی

خواهرم حدودا دو ساله که طلاق گرفته و حالا با آقایی با شرایط مشابه آشنا شده ولی تفاوت های زیادی وجود داره.ایشون خانواده ای روستایی داره و با سطح مالیه پایین و فرهنگی متفاوت با خانواده ما.افراد خانواده ما همه تحصیلات بالایی دارن و با موقعیت اجتماعی خوب و سطح مالی متوسط به بالا.و همگی مخالف این ازدواج ولی خواهرم مصر به ازدواج.حالا چی راه حلی وجود داره؟

توسط me درازدواج · پاسخ 3360 روز 1 ساعت 18 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام. از اینکه این سایت را برای مشاوره انتخاب کردید ممنونیم. بابت تاخیری که در پاسخگویی به سوالات پیش آمده جدا عذرخواهی می کنیم. اما اصل مطلب.
  شما الان خواهر بزرگتره ایشون هستید یا کوچکترید؟ اگه کوچکترید باید دید چقدر خواهرتون از شما حرف شنوی داره. اگه ندارهذ باید یه بزرگتر باهاش حرف بزنه. شما می تونید فقط ایشون رو راهنمایی کنید و ازش بخواید که حتما چند جلسه پیش مشاور برن. با آقا پسر. خوب اگه خانواده پسر رو بذاریم کنار. خود آقا پسر چی؟ به هم میخورن؟ خوب خواهر شما داره به ازدواج فکر می کنه و اینکه طرف مقابلش سالم باشه و به معیاراش نزدیک تر. و با توجه به موقعیت طلاقی که داشته بقیه موارد و مسائل براش مهم نیست. البته من به ایشون حق میدم. الان با توجه به شرایط ایشون خانواده پسر در اولویت اول قرار ندارن. چون ایشون ازدواج اولشون نیست. در درچه اول خود آقا پسر و خود دختر خانم هستن. ببینید مسئله فشار روحی و روانی که خواهر شما داره تحمل میکنه به خاطر طلاقشون کم مسئله ای نیست. شما باید در درجه اول کمک کنید که انتخاب خود آقا پسر درست باشه. و ایشون رو متقاعد کنید که پیش مشاور برن. یا مثلا همین سایت رو به خواهرتون معرفی کنید.
  موفق باشید

  توسط خانم زهرا عباسی · 3351 روز 21 ساعت 7 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  ME
  اگه واقعا” این همه اختلاف در سطح خانواده و فرهنگی وجود داره پس باید بگم ایشون اشتباه دوم رو داره انجام میده …و چون وقتی کسی برای فرار از خاطرات زندگی گذشته میخواد ازدواج کنه اشتباه بزرگیه و در واقع خودش رو از چاله ای به چاه انداخته … پس اگه واقعا میخوای کمکش کنی باید بتونی روش اثر داشته باشی تا بتونی این مواردو بهش گوشزد کنی و بهترین حالات اینه که به مشاوره ازدواج مراجعه کنن تا اون این موارد رو در موردش بررسی کنه

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3118 روز 21 ساعت 13 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است