پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » ازبين رفتن حريم زن ومرد
1 امتیاز
Vote Con!

ازبين رفتن حريم زن ومرد

حريم زن وشوهر

من متولد67 با همسرم كه 65هس خيلي صميمي هستم مشكل من اينه موقع كه مشكلي پيش مياد همسرم فحش ميده واگه شديدتر باشه دعوا كتك ميزنه ميخوام اين مشكلم برطرف شه ولي نميدونم بايد چطوررفتاركنم؟دعوا كه پيش مياد چطورازين رفتارهاي زنندش جلوگيري كنم؟

توسط mmahmoodi درازدواج · پاسخ 3095 روز 6 ساعت 45 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (3)

 1. 1 vote

  سلام دوست عزیز
  شما باید تا حدی که می توانید از به وجود اومدن بحث های بی جا جلوگیری کنید. و زمانی که همسر شما از کوره در می رود او را به آرامش دعوت کنید . بحث رو کنار بگذارید و با جملات خوب اون رو آروم کنید. سعی کنید ناراحتی هاتون رو با الفاظ محبت آمیز با او در میان بذارید. به مرور زمان او هم متوجه اشتباه خود می شود و سعی می کند تا در مقابل رفتارهای پسندیده شما رفتار خوبی نشان دهد .آرامش دادن به همسرتون وظیفه ی شماست اینگونه همسر تان هم سعی میکند به شما آرامش دهد.

  توسط ya ali · 3095 روز 5 ساعت 11 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 2. 1 vote

  سلام دوست عزیز ********
  شناخت جایگاه در زندگی مشترک از جمله حقوقی است که زن و مرد بریکدیگر دارند و فضایلی که برای آنان مطرح است، معنای احترام به همسر را مشخص می‌سازد،اولین حق متقابل بین زن و مرد را تکریم و احترام به یکدیگر است اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیریم، تفاوت‌هایی است که میان زن و مرد وجود دارد و این تفاوت‌ها می‌تواند در رفتارها و برداشت شخص مقابل اثر مستقیم داشته باشد در برخورد با اقوام و فامیل شوهر، با آن ها خوش برخورد باشید و به آنها احترام بگذارید. هر چند وقت یک بار، آن ها را به خانه خود دعوت کنید. اگر در حق شما بدی کرده اند گذشت کنید و به روی شوهر خود نیاورید. با اجرای این شیوه، او نیز می آموزد، متقابلاً به فامیل و بستگان شما احترام بگذارد.

  اطاعت از شوهر و پذیرش درخواست های او، از مصادیق بارز احترام به اوست، ممکن است مرد از همسر خود بخواهد لباس او را بشوید یا اتو کند، یک لیوان آب به او بدهد، غذا را زودتر آماده کند، تلویزیون را برای استراحت او خاموش کند و … پذیرش این گونه خواسته های مرد از سوی همسرش، علاوه بر آن که احترام است، باعث افزایش محبت او نسبت به همسرش می شود و زندگی را شیرین تر و لذت بخش تر می نماید. لازم است زنان، جهت حفظ حرمت شوهر خود، در مقابل دیگران، به خصوص در حضور بستگان خود یا همسر در احترام به او کوتاهی نکنند. زن باید در حضور دیگران، شوهر خود را با رعایت ادب صدا کند. هیچ گاه نباید در حضور فامیل او را با بی احترامی صدا کند، یا از او به بدی یاد کند. به علاوه، لازم است زن، عیوب و نقایص شوهر خود را مخفی کند و اگر دیگران از او به بدی یاد می کنند از شوهر خود دفاع نماید. این ها نشانه احترام زن به شوهر است و رفتار احترام آمیز متقابل را از سوی او بر خواهد انگیخت.

  توسط آقای ص - غفاری · 3095 روز 4 ساعت 41 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 1 vote

  mmahmoodi,

  دوست عزیز بهترین کار اینه که وقتی خسته است و یا گرسنه باهاش بحث نکنی … در دعوا بحث رو احساسی نکنی و غرورش رو زیر سوال نبری چون شدیدا” واکنش نشون میده ، بلکه بحث رو استدلالی کن …
  حاضر جوابی کردن در اوایل بحث میتونه دعوای بدی رو به وجود بیاره …
  در ضمن شما که میدونید شوهرتون وارد چه حالتی میشه پس بحث رو اونقدر کش ندید تا به دعوا ختم بشه …
  کمی گذشت و چشم پوشی و حتی بیخیال شدن میتونه خیلی بهتون کمک کنه …
  در ضمن باید این مورد رو هم به یاد داشته باشی که مشکلات زندگی میتونه خیلی ایشون رو تحت تاثیر قرار بده که شما باید اونو درک کنید

  مشاوره آنلاین با شماره تلفن های :
  ۸۸۴۲۲۴۹۵
  ۸۸۴۷۲۸۶۴
  سایت تخصصی مشاوره
  http://www.moshaver.co

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 2982 روز 2 ساعت 28 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است