پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

ارضای دخولی

دخول

سلام وقتتون بخیر.
نزدیک سه ساله ازدواج کردم
هنگام رابطه جنسی اصلا از دخول حس لذت نداشتم و همسرم هم زیاد حوصله به خرج نمیده برای انواع پوزیشن ها.
هی میگم فلان پوزیشنو بریم ، میگه تو که نمیشی پس ولش کن.
ادم تنبل و سردی هست تو رابطه. اکثر پوزیشنامونم خوابیدس.ینی اییستاده یا روی پا وایسیم و اینطوری نداشتیم.
من از طریق کلیتوریس ارضا میشم همیشه.ینی از طریق مالش الت همسرم روی کلیتوریسم .
به تازگی وقتی روی همسرم قرار میگیرم و دخول انجام میدیدم در حین دخول من کلیتوریسم رو هم روی بدنش میمالم و این باعث لذت و ارضا شدنم میشه.
میخواستم بدونم من ارضای دخولی رو تجربه کردم همینه؟؟ یا نه چون باز هم کلیتوریسم تحریک شد همون ارضای غیردخولی محسوب میشه؟؟
من خیلی دلم میخواد از طریق دخولی ارضا بشم.

اما تو هیچ پوزیشنی دخول برام لذت نداره منو ارگاسم نمیکنه مگراینکه همون پوزیشنی که گفتم کلیتوریسمو هم بتونم به بدن همسرم بمالم اینطوری میشم.
حتی اگر همسرم با دست هم بماله ارضا نمیشم.
فقط از طریق مالش بدن با بدن.

یه سوال دیگم هست، شوهرم هم با دخول خودشو ارضا نمیکنه. اونم اخرش برای ارضای خودش التش رو میماله به کلیتوریسم و ارضا میشه
ایا این طبیعیه؟ که برای ارضای خودش دخول انجام نمیده هیچ وقت؟
دخول داریما اما برای ارضا شدنش در میاره و از طریق مالش عمل میکنه. انگار که مالش برای لذت بخش تره تا دخول.
چرا از دخول لذت نمیبره؟ باید نگران این موضوع باشم؟؟

توسط Ghazal0101 درسایر مسایل جنسی · پاسخ 998 روز 4 ساعت 22 دقیقه قبل

سوال: 6 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  دقت کنید که رابطه جنسی یک رابطه دو نفره می باشد و نیاز است که هردو فردب ه نیازهای جنسی یکدیگر و شرایط بدنی و علایقی که دارند توجه داشته باشند تا بتوانند رابطه جنسی بهتری را تجربه کنند.
  به نظر می رسد در قسمت قدامی واژن یک نقطه ای وجود داشته باشد که 2 تا 3 سانتی متر تا دهانه واژن فاصله دارد افراد زیادی مانند شما ممکن است بیان کنند که از دخول ارضا نیم شوند و این موضوع علتهای مختلفی می تواند داشته باشد از جمله :اول اینکه شما باید از نظر میل جنسی سنجیده شوید. آیا واقعا میل جنسی به اندازه کافی دارید یا خیر. تمایلات جنسی دو جنبه دارد این سنجش می تواند توسط تست ها و بررسی شرایط بدنی شما توسط متخصص سکس تراپ صورت گیرد 1. جنبه روحی روانی.2 جنبه هورمونال. اگر تمایلات جنسی شما به دلائل روانی کم باشد باید تحت نظر روانشناس متخصص روابط جنسی و زناشویی قرار بگیرید. چون شرایط روحی افراد تاثیر زیادی بر این روابط دارد و همچنین تجربه روابط جنسی نیز می تواند با احساساتی همراه باشد که بر روند رابطه تاثیر گذار هست .
  اگر هم مشکل جنسی به دلیل اختلالات هورمونی باشد باید از نظر غدد و اورولوژی بررسی بشوید. اما ممکن است شما به اندازه کافی میل جنسی داشته باشید. اما مشکل در مرحله بعدی یعنی فاز برانگیختگی باشد. یعنی بدن شما آمادگی لازم برای رسیدن به ارگاسم را پیدا نمی کند. در طول مقاربت باید فشار خون افزایش پیدا کند. دفعات تنفس زیاد بشود. ناحیه تناسلی رطوبت کافی پیدا کند. ضربان قلب زیاد بشود که همه ی اینها مجموعا فرد را برای رسیدن به نقطه اوج یا همان ارگاسم آماده می کند. اگر رطوبت کافی در منطقه نباشد یا اینکه فرد هنگام نزدیکی دچار اسپاسم یا انقباضات نابه جای ناحیه واژینال بشود که اینها همراه با درد هست می تواند سبب شود شخص به ارگاسم نرسد. همه این تحریکات مربوط به نقطه جی نمی شود.
  بیشتر برانگیختگی خانمها مربوط به ناحیه کلیتوریس یا ناحیه ی خارجی تناسلی هست که شما نیز ان را تجربه می کنید معمولا حتی در هنگام دخول به دلیل تماس آلت جنسی مرد با ناحیه خارجی واژن خانمها تحریک می شوند و در نتیجه به ارگاسم می رسند. اگر زمان مقاربت به اندازه کافی طولانی نباشد و یا حالتهایی که در آن رابطه جنسی انجام می شود مناسب نباشد در حین نزدیکی ممکن است خانم به ارگاسم نرسد. چون تماس ناحیه خارجی واژن با آلت جنسی مرد در پوزیشنهای خاصی اتفاق می افتد پس به این نکات توجه کنید تا اگر با مشکلانتی در این زمینه مواجهه هستید به متخصص مراجعه کنید اما شما بیان می کنید که با نقطع کلیتوریس ارضا یم شوید برای چنین مواردی ما معمولا تاکید می کنیم زن و شوهر در هر نوبت بیش از یک بار مقاربت انجام بدهند. چون در دفعه اول معمولا مرد زود ارضا می شود و فرصت کافی برای ارضا شدن خانم وجود ندارد. بنابراین توصیه ما این است که نوبت دوم نزدیکی انجام بشود تا خانم هم فرصت لازم برای ارگاسم را بدست بیاورد. در ضمن مقاربت با آلت جنسی آقایان می توانند با تماس دست هم همسرشان را تحریک کنند. این مسئله هیچ اشکالی ندارد. یعنی این طور نیست که شما فکر کنید حتما باید با دخول آلت جنسی به ارگاسم برسید.
  ما به صورت کلی دو نوع ارضا شدن داریم برخی از زنان با تحریک ناحیه کلیتوریس و برخی دیگر با تحریک ناحیه واژینال به مرحله ارگاسم می رسند. اما در هر حال ارگاسم در هر دو دسته این زنان یک مفهوم دارد پس بهتر است شما و هسمرتان هردو برای تجربه رابطه جنسی بهتر اطلاعات جنسی خود را هم از یکدیگر و هم به صورت کلی افزایش بدهید تا بتوانید تجربه جنسی بهتری داشته باشید .
  در این مسیر یک دوره مشاوره با متخصص سکس تراپی می تواند به هردوی شما کمک زیادی کند.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22685741

  توسط مشاور · 998 روز 1 ساعت 32 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است