پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

ارتباط باهمسر

شوهرم

سلام من یکساله ازدواج کردم. دردوران نامزدی با شوهرم درباره اخلاقیات صحبت کردیم که من دوست داشتم همه چیز درکنارهم باشه و رابطه و رفت و امدها. الان همسرم از وابستگی من به خودش و علاقم خوشحال نیست دوس داره با رفیقاش وقت بگذرونه درخالی ک من توی خونه منتظرش تنها بمونم. من از ناراحتیش ناراحت میشم و سریع دلم میشکنه و این موضوع باعث ازارش شده میگه خیلی بهش میچسبم و وابستم. درکناراینها میل جنسی من بهش کم شده. جدیدا به حرف های بقیه اهمیت میده و سریع روش تاثیر میذاره. دوس داره بیشتر کنارخانوادش باشه من نمیدونم چکار باید بکنم و ایا واقعا این بده که من میخوام همه‌چیزو کنار شوهرم داشته باشم و پیش هم باشیم یا اون مشکلی پیدا کرده و ازم فراری شده؟

توسط H_S_Z دراخلاق و رفتار همسر · پاسخ 813 روز 4 ساعت 23 دقیقه قبل

سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  احساسات و علاقه شما به همسرتان قابل احترام می باشد اما دقت کنید که اگر این علاقه و احساسات به گونه ای باشد که شما توقع داشته باشید همسرتان روابط دیگرش را با خانواده و دوستان قطع کند این مسیر باعث می شود که همسرتان از شما درو تر شوند چون وابستگی زیاد باعث تحت کنترل بودن می شود و این مسیر آزادی همسرتان را از ایشان می گیرد .
  بهتر است در کنار احساسات و علاقه و احترامی که برای همسرتان قائل هستید سعی کنید به دیگر نقش های همسرتان نیز احترام بگذارید چون هویت یک فرد با روابط متعدد مشخص می شود و نیاز است که شما خودتان را با هیچ نقش دیگری مقایسه نکیند و سعی کنید که تا جای ممکن در مسیرهایی که همسرتان یم روند مانند سر زدن به خانواده با ایشان همراه شوید .
  در کنار این موراد دقت کنید که اگر آرامش منزل با بحث و درگیری و حساسیت های مداوم تحت تاثیر قرار بگیرد تمایل به بودن و تنهایی با شما کاهش می یابد پس بهتر است سعی کنید در این مسیر همه جوانب را مد نظر قرار بدهید و محیط و فضای منزل را با آرامش و توجه به علایق همسرتان که می تواند شامل هر چیزی از جمله غذا ، فیلم ، رابطه جنسی ، هدیه ، لباس پوشیدن شما و… شود را مورد توجه قرار بدهید تا محیط منزل جذابیت بیشتری برای ایشان پیدا کند .
  در کنار همه این موراد این توضیحات کلی می باشد و یناز است که دیدگاها ، وابستگی ، احساسات و افکاری که هردوی شما تجربه می کنید را مورد بررسی قرار بدهیم تا بتوانیم در این مسیر به هردوی شما در بازسازی این روابط کمک کنیم.
  بهتر است شما و همسرتان یک دوره زوج درمانی را تجربه کنید تا بتوانیم در این مسیر با شما همراهی کنیم.
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22354282

  توسط مشاور · 813 روز 3 ساعت 47 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  سلام. ممنون ازتون. همسرم اصلا راضی نمیشه که همراهش برم خونه مادرش و وقتی هم که منو میبره باز خودش تنهایی میره و بمن نمیگه. میترسم لزم دور شده باشه یا مادر و خواهرش پرش کنند چون چند باراین اتفاق افتاده که تحت تاثیر اونا بامن نامهربونی کرده.

  توسط H_S_Z · 771 روز 1 ساعت 34 دقیقه قبل

  سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  خواهرش هرروز زنگ میزنه به شوهرم میگه بیا دنبالم ببرخونه مامان یا بیا خونه مامان ببر منو خونه خودم. میترسم عادت کنه و حتی وقتی که بهش زنگ میزنن اول بره پیش اوناو بعدبیاد خونه خودمون و ارزشی برای من قایل نشه که تا چه ساعتی منتظرش موندم..

  توسط H_S_Z · 771 روز 1 ساعت 14 دقیقه قبل

  سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است