پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

اختلال

اختلال در ارضا شدن

من ٢٧ سالمه
نزديك يك سالي هست كه عقد كردم ى رابطه جنسي دارم پردم حلقوي ارتجاعي بود و توي رابطه واقعا درد داشتم هر دفعم كه سكس ميكرديم من ارضا نميشدم
دليلش رو نميدونم كه بخاطر درد زياده يا بخاطر اينكه شرطي شدم
چون زمان مجرديم من هيچ سكسي نداشتم و بخاطر فشار جنسي بعضي وقتا خودارضايي ميكردم اوايل شايد هر هفته اما اواخر شايد ماهي يه بار
يه بارم كه توي سكس بهش گفتم نذارش داخل درد ميگيره فقط آلتش رو ميماليد روش ارضا شدم فقط همون يه بار
ميگم نكنه بخاطر اينكه هميشه فقط با ماليدنش ارضا شدم ديگه از طريق دخول ارضا نميشم و شرطي شدم
چكار كنم كه اين موضوع حل بشه
چون دوست ندارم همسرم فكركنه توانايي ارضا منو نداره
هردفعم بالاي ١ ساعت سكسمون رو طول ميده كه شايد من ارضا بشم اما نميشم

توسط Sheyda20 درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 374 روز 1 ساعت 7 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  ممکن است هراحتمالی در این مورد وجود داشته باشد اما دقت کنید که رابطه جنسی همراه با درد می تواند تمایل شما را به رابطه جنسی کاهش بدهد و حتی ارضا شدن را برای شما کم کند در این مورد بهتر است که حتما با متخصص سکس تراپ صحبت کنید تا ارتباط جنسی شما بررسی شود در کنار اینکه سعی کنید رابطه جنسی آرامی را تجربه کنید در کنار اینکهپرده بکارت خودتان را به کمک متخصص زنان چک کنید در صورت نیاز حتی می توانید با عمل جراحی ساده ای این پرده بکارت را بردارید.
  اما ارضا شدن در زنان به شکل های مختلفی رخ می دهد و همیشه واژینال نیست و در این مسیر اینکه شما و همسرتان بدن خودتان و فرد مقابل را بشناسید کمک می کند تا بتوانید رابطه بهتری را تجربه کنید.
  انداوع ارگاسم می تواند شامل موارد زیر باشد:
  یک ارگاسم کلیتورال :رایج ترین نوع ارگاسم در زنان ، ارگاسم به وسیله تحریک کلیتوریس است.کلیتوریس قسمتی از آلت تناسلی زن است. یک نقطه بسیار حساس با 8000 انتهای عصبی حساس است که دو برابر انتهای عصب در چشم است. طبق گفته والفیش : «از آنجاییکه کلیتوریس به اندازه ای ظریف و حساس است که بسیاری از زنان از تماس با آن لذت می برند. هنگامی که آن را به طور مستقیم تحریک کنید می تواند دردناک باشد، زیرا انتهای عصب، بسیار خام است و هیجان آنقدر شدید است که می تواند صدمه ببیند.» بنابراین بهتر است که با ملایمت با این بخش برخورد شود تا ایجاد احساس لذت جنسی کند.حالت‌هایی از رابطه‌ جنسی که در آن‌ها کلیتوریس و نقطه‌ G بیشتر تحریک می‌شوند برای رسیدن به ارگاسم بهتر هستند. اگر در رابطه جنسی زن در بالا قرار بگیرد باعث می‌شود با توجه به زاویه آلت جنسی مردانه، نقطه‌ G بیشتر تحریک شود و زن هم می‌تواند بدن خود را به گونه‌ای حرکت دهد که کلیتوریس نیز تحریک شود. یکی دیگر از وضعیت‌های مناسب در رابطه‌ جنسی که باعث تحریک نقطه‌ G می‌شود دخول از عقب است، در این روش کلیتوریس تحریک نمی‌شود و لازم است با لمس کردن تحریک گردد. همچنین رابطه‌ جنسی در حالتی که در آغوش شما نشسته است علاوه بر اینکه باعث تحریک کلیتوریس می‌شود، صمیمت جنسی زیادی ایجاد می‌کند به این روش ارگاسم هم زمان گفته می شود که مورد دوم می تواند باشد.
  در سومین مورد رایج که همان رابطه جنسی واژینال می باشد که زمانی که به اوج تحریک رسیده باشید می توانید از این طریق ارضا شدن را تجربه کنید.
  در این مسیر ارگاسم از طریق نوک سینه و ارگاسم ذهنی و یا ارگاسم از طریق مقعد نیز می تواند وجود داشته باشد پس اینکه بیان می کنید با مالش در نقطه خاصی ارگاسم را تجربه کرده اید می تواند نشان دهنده این باشد که این نقطه حساس بدن شما می باشد.

  توسط مشاور · 372 روز 1 ساعت 52 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است