پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » اختلاف
1 امتیاز
Vote Con!

اختلاف

اختلافمشکل

سلام مجدد
مشکل همینجاست
من همه ی کتابای مربوط به زندگی زناشویی رو مطالعه کردم وهنوزم مطالعه میکنم اما اصلا انگار نوبت به زندگی خودم که میرسه همه ی این اطلاعات دود میشه میره هوا!هیچ تاثیری بر زندگی خودم نداره!متاسفانه باید بگم حتی یه بارکار به کتک کاری بینمون هم کشید..
من سعی نمی کنم عقایدمو بهش تحمیل کنم ولی خب اون حتی براش مهم نیست من چی میگم فقط حرف حرف خودشه یه بارم تاپای طلاق رفتیم ولی دادگاه حکم سازش داد…مچکرم ازتون به خاطر راهنماییاتون انشالا در دنیا واخرت رستگار باشین

توسط mahdi-khan درازدواج · پاسخ 3520 روز 21 ساعت 12 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  سلام علیکم.
  دوست عزیز خوب در طلبگی و دروسی که توی حوزه می خونیم همش این نیست که یاد بگریم بلکه یک زمانی که باید به آن عمل کنیم-درسته؟
  خواندن کتاب مهم نیست بلکه یک زمان هم باید در زندگی آن را به اجرا در بیاوریم-
  بنده خودم طلبه هستم .
  وقتی که حدیث را خواندم یاد گرفتم در مرحله بعد باید به آن عمل کنم ودر مرحله بعد هم آن را به مردم بگویم .ومردم را بیم بدهم.
  من یک داستانی را برای شما عرض می کنم مرحوم مقدس اردبیلی رحمه الله علیه زنی داشتند که به ایشان پرخاش گری می کردند ووقتی بزرگان به خانه ی ایشان می آمدند می گفتند آقا این زن را طلاق بده برای شما زنانی خوبی هستندکه به ازدواج شما در بیاند.
  ایشان بر می گشتند می گفتند این زن برای من نعمتی است زیرا وقتی بیرون هستم مردم مرا بزرگ می شمرند وقتی هم میام خانه این زن منو تحقیر می کنه وباعث میشود که من احساس کنم که چیزی نیستم وهوای نفسم بر من مسلط نشود.
  وایشان بر می گشتند می گفتند که بزرگان همسرانشان را احترام می کردند این نگاه بزرگان است .شما هم بامحبت کردند به همسرتون هرچند ایشان به شما اهمیتی ندهند می توانید کار را درست کنید .
  انشاءالله شما هم راه اخلاق را در پیش بگیرید وبر امام زمان توسل کنید که کارتون درست شود .
  موفق باشید.
  یاعلی…………..

  توسط میثم رشید · 3520 روز 17 ساعت 47 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 1 vote

  MAHDI-KHAN

  به هرحال کتابهایی که در حال حاضر در این زمینه وجود داره بیشتر ترجمه هستن و در نهایت تفکرات افرادی هست که در خارج از ایران زندگی میکنن و تجربه زندگی در جامعه سنتی و مذهبی ایران رو ندارن به همین خاطر بهتره برای حل نهایی مشکلتون با مشاوری متعهد مشورت کنید تا بتونه بر اساس علم و تجربه به شما یاری برسونه

  توسط مدیریت سایت - محمدی · 3173 روز 3 ساعت 35 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است