پرسشتان را مطرح کنید

خانه » ازدواج » اختلاف سنی
1 امتیاز
Vote Con!

اختلاف سنی

اختلاف سنی

با تشکر از راهنمایی خوبتون
طبق گفته شما کل ماجرا رو با مادر و خواهرم در میون گذاشتم و تمام ماجرا رو تعریف کرد حتی اختلاف سنی رو بهشون گفتم چون نمی خواستم بعدا از این بابت مشکلی پش بیاد چون خودم با یک سال اختلاف سنی اصلا مشکلی ندارم و چهره ی خودم به صورتیه که بزرگتر از سنم نشون میدم .
ابتدا که ماجرا رو با مادرم مطرح کردم و گفتم که چند وقته ایشون رو در نظر گرفتم استقبال کردن اما زمانی که متوجه شدن به دختر خانم پیشنهاد ازدواج دادم خیلی ناراحت شدن و وقتی اختلاف سنی رو گفتم ابتدا چیزی نگفتن ولی بعد از چند روز با یک سری دلایل کاملا غیر منطقی با این موضوع مخالفت کردن بعد از چند بار صحبت با ایشون و اوردن دلایل تونستم ایشون رو راضی کنم و ایشون قبول کردن که بعد از تموم شدن تحصیل به خواستگاری برن اما حالا بعد یه مدت که از اون صحبت گذشته حس می کنم تو تصمیم شون قاطع نیستن و می خوام ماجرا رو به دست زمان بسپارن تا ما همدیگرو فراموش کنیم اما ما خیلی بهم علاقه مندیم و این دختر خانوم تمام خواستگار هاشو به خاطر من رد کرده .
حالا واقعا سر درگم شدم ازتون می خوام کمکم کنید . من تحصیلم سه ماه دیگه تموم میشه و دو تا خانواده دورا دور همدیگرو میشناسیم . حالا واقعا نمی دونم باید چکار کنم .ممنون میشم زودتر جواب مو بدین .
با تشکر

توسط mahdi.1991 درازدواج · پاسخ 3279 روز 12 ساعت 4 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 2

 

پاسخ (1)

  1. 1 vote

    سلام دوست عزیز ******
    ازدواج قراردادی است رسمی برای پذیرش یک تعهد متقابل به منظور تشکیل زندگی خانوادگی ؛ تا طرفین ازدواج در سایه آن، در خط سیر معین و شناخته شده ای از زندگی قرارگیرند. این قرارداد با رضایت و خواسته زن و شوهر و بر مبنای آزادی کامل دو طرف منعقد می گردد و در پرتو آن، روابطی بس نزدیک بین آن دو پدید می آید که معیارهایی دارد که اگه شباهت بین ادمای طرف ازدواج بیشتر باشه میزان موفقیتش بسیار بالاست …پس دوست عزیز سعی کنید که در فرصتی خوب مسئله رو با دختر خانم درمیان بگذارین وحرفای اون هم بشنوید تا این سه ماه هم صبر کند …

    توسط آقای ص - غفاری · 3279 روز 9 ساعت 31 دقیقه قبل

    اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است