پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » خیانت » احساس میکنم بهم خیانت میشه
0 امتیاز
Vote Con!

احساس میکنم بهم خیانت میشه

ترس

سلام.خانومی هستم من حدود یک ماهه که ازدواج کردم 23 سالمه و شوهرم 30. ما رابطه خیلی خوبی باهم داریم.
اوایل دوران نامزدی متوجه شدم که زن داداش شوهرم خیلی اطرافش میچرخه خیلی باهم تماس دارن و یواشکی باهم صحبت میکنن. الته برادر شوهرم سرطان و کلی بیماری داره که به اون دلیل هست.
امااینا باعث ازار من میشد و از همسرم خواستم که به اون خانوم بگه حرفاشو مشکلاشو به مادر شوهرم بگه و کمتر تماس بگیره اما اصلا فایده نداشت و فقط همسرم از من پنهون کاری کرد و رابطشون ادامه داشت. تا چند شب پیش الکی زنگ زده میگه شوهرم داره فحشمون میده زده همه چیزو داغون کرده و گریه میکنه همسرمم هی دلداریش میده. وقتی باهاش برخورد کردم بدجوری عصبانی شد و فحشو کشید به جون من و خواست منو بندازه بیرون از خونه و میگفت حق نداری اسم اون زنو بیاری الانم 4 روزه بامن قهره حتی حرف هم نمیزنه. همش فکر میکنم یه مشکل بزرگی هست و نمیدونم باید چکار کنم

توسط H_S_Z درخیانت · پاسخ 56 روز 13 ساعت 3 دقیقه قبل

سوال: 4 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  دقت کنید که قابل درک می باشد که ممکن است شما از رفتار همسرتان ناراحت باشید اما بهتر بود همین موضوع را در دوران نامزدی مورد توجه قرار می دادید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید اینکه این ارتباط به چه میزان می باشد و دیدگاه شما در این مورد چیست و رابطه همسرتان و زن برادرشان را چگونه تعبیر می کنید ؟
  2. معیارهای شما برای انتخاب همسرتان چه ویژگی هایی می باشد؟
  3. همسرتان در زندگی مشترک به شما خیانت می کنند؟

  توسط مشاور · 54 روز 10 ساعت 29 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  سلام. توی رابطه تلفنیشون فقط درباره برادر شوهرم صحبت میکنن و من همش میترسم که این رفتارا بعدا تبدیل بشه به رابطه ی نزدیک و خیانت کردن. کلا اون خانوم هرحرفی درباره هرموضوعی داره به شوهره من میگه و خودشو کنترل نمیکنه.
  هیچوقت بهم خیانت نکرده.

  توسط H_S_Z · 53 روز 19 ساعت 10 دقیقه قبل

  سوال: 4 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  دوست عزیز با توجه به این موضوع دقت کنید که همسرتان تنها نقش برادر شوهر ایشان را ایفا می کنند که با توجه به شرایط برادرشان این توجه مقداری بیشتر می باشد اما این به معنای خیانت نمی باشد و تمرکز زیاد شما می تواند باعث شود که از مسیر اصلی خراج شوید و از فرصت هایی که دراید استفاده نکنید و زندگیتان را بخاطر یک پیش بینی در مورد آینده که ممکن است هرگز نیز رخ ندهد به خطر می اندازید .
  بهتر است اگر احساسی نیز وجود دراد در آرامش و بدون توهین بیان شود تا همسرتان نیز تصمیم گیری بهتری داشته باشند این رابطه را مدیریت بیشتری کنند .

  توسط مشاور · 53 روز 12 ساعت 49 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است