پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » احساس درد و سوزش همسر در رابطه جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

احساس درد و سوزش همسر در رابطه جنسی

درد ،سوزشرابطه جنسی

درود . من به تازگی ازدواج کردم . اما یه مشکل منو خیلی ناراحت کرده . تقریبا تا به حال 4 بار رابطه جنسی داشتم . که هر بار همسرم احساس درد هنگام دخول داره . و من هم خیلی اروم انجام میدم . این درد تا کی باید اتفاق بیفته و ادامه داره ؟
در ضمن معاشقه هم انجام میدم . از کاندوم استفاده میکنم . در این چهار رابطه هیچ خون ریزی انجام نشد

توسط mamad20 درمسایل جنسی · پاسخ 1787 روز 4 ساعت 22 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  با سلام
  دوست گرامی درد در رابطه جنسی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اگر درد اجازه دخول کامل را ندهد و همسر شما هنوز دختر هستند یک مساله است .و باید مراجعه داشته باشید به سکس تراپ و این مساله که بیشتر روحی است و نقش افکار در مورد رابطه جنسی است که اجازه رابطه کامل را نمی دهد .و مسائل پزشکی مثل عفونت ها و قارچ ها مطرح می شود که خب باید درمان پزشکی صورت بگیرید .و در حالتی هم ممکنه چون اوایل رابطه است این مساله باشد و با مرور مزتفع شود و اصلا مشکل خاصی نباشد ولی اگر ایجاد درد و سوزش انقدر شدید بود که اجازه برقراری رابطه درست و دخول کامل را نداد حتما حضورا مراجعه کنید .در این موردمیتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
  موفق باشید
  در هر صورت جای نگرانی نیست و مساله مرتفع می شود

  توسط مشاور · 1786 روز 26 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  درد در زمان رابطه جنسی
  با سلام خدمت شما دوست عزیز درد در زمان رابطه جنسی چیزی نیست که بشود آن را نادیده گرفت چرا که لذت هنگام انجام رابطه را هر زوجی به دنبال ارضا شدن و آرامش گرفتن از آن است را از بین می برد، بنابراین من به شما این پیشنهاد رو دارم که لطفا حتما از برای اینکه درد ناشی از این رابطه رو به حداقل برسونید به یک سری اصول توجه کنید:
  در ابتدا باید شما علت را دریابید که علت درد از کدام ناحیه است این موضوع به شما کمک میکند که بتوانید تشخیص دهید درد سطحی است یا درد عمق بیشتری دارد و نیاز است به درمانگر یا مشاوره زناشویی مراجعه کنید.
  یکی از دلایل مرسوم که در بین اکثر خانم ها اتفاق می افتند گرفتگی واژن است گرفتگی واژن معمولا به دلایلی چون ترس از اینکه در حین رابطه آسیب ببیند رخ می دهد. این نوع از گرفتگی بسیار درد آور است و معمولا خانم هایی که دچار این نوع گرفتی عضلات در ناجیه وآن میشوند اگر نزد دکتر نروند ممکن است هیچوقت نتوانند سکس کاملی را تجربه کنند.
  علتی که باعث به وجو آمدن این ترس میشود تربیت نادرست در زمان بچگی میتواند باشد که ما خصوصا در جامعه سنتی این عمل را ناپسند میدانیم و هیچوقت سعی در آموزش صحیح فرزندانمان نداریم، یا اینکه گاهی اوقات این مساله تا بزرگ سالی برای کودک ملکه ذهن شده که واژن تنگ است و رابطه حتما همراه با درد است. که تمامی این افکار استرس زا باعث میشود که در زمان بزرگ سالی و هنگام رابطه جنسی بدن به صورت غریزی واکنش نشان داده و عضلات واژن دچار گرفتگی شوند. به همین دلیل است که باید کودکان را از دوران بچگی نزد مشاوره کودک و نوجوان برد تا این مسائل را شخصی به صورت آکادمیک برایشان روشن سازد. چرا که در بزرگ سالی این مساله در صورتی که پیش آید با مشاوره و روانشناسی جنسی قابل حل است اما کمی سخت تر.
  دلیل بعدی که ممکن است عمق بیشتری داشته باشد امکان دارد در حین رابطه جنسی آلت مرد با شدت دخول یافته و به دهانه واژن برخورد کرده است. یا دلایل دیگری چون درد رحم، تورم رحم، مشکل تخمدان و بیماری لگن و… که در صورت داشتن چنین مشکلی حتما نیاز به درمان دارد تا مشکل به صورت کلی برطرف شود.
  شما میتوانید با استفاده از روان کننده های واژن به راحتی باعث شود رابطه درد کمتری داشته باشد ولی در صورتی که برای استفاده وقفه ی مورد در رابطه بیندازید ممکن است حس شهوت از بین رفته و دیگر همسر شما راغب به ادامه سکس نباشد که در این صورت اگر شما اصرار به داشتن رابطه داشته باشید این رابطه رضایت بخش نبوده و با درد همراه خواهد بود.
  پس به شما پیشنهاد میکنن علت ها را بررسی کرده و در هنگام رابطه خیلی با آرامش و بدون استرس رابطه جنسی را برقرار نمایید و از آن لذت ببرید. و به افکار نادرست در آن زمان فکر نکنید.
  در صورتی که باز مشکل شما حل نشد و عمق تر از آن بود حتما به مشاوره جنسی و پزشک زنان رجوع کنید.
  با امید برطرف شدن مشکل تمامی زوج های جوان…

  توسط hami07 · 1778 روز 6 ساعت 33 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است