پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » حاملگی » احتمال بارداری
0 امتیاز
Vote Con!

احتمال بارداری

حاملگی

سلام دختری هستم 27ساله و مجرد و باکره. روز 7پریودی با دوست پسرم رابطه سطحی و بدون دخول از پشت در حد مالش داشتم. و منی ایشون خارج از بدن من تخلیه شد . آیا احتمال بارداری وجود دارد؟؟؟ آلت ایشون تماسی با واژن من نداشت . استرسم از این است که شاید پیشاب ایشون از پشت به سمت جلو آمده باشد.
آیا روز هفتم پریودی روز پرخطری هست ؟
خیلی نگرانم

توسط baharasia درحاملگی · پاسخ 2308 روز 21 ساعت 11 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  تا 9 روز بعد از پریودی بارداری اتفاق نمیوفته و اینکه اگر اب منی خارج از بدن تخلیه بشه اصلا امکان بارداری وجود نداره

  توسط erfan 1379 · 2308 روز 14 ساعت 56 دقیقه قبل

  سوال: 6 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 2. 0 votes

  اتفاقی رخ نمیده ولی توصیه میکنم رابطه از پشت ادامه ندید چونکه باعث میشه بی اختیاری بگیرید در ضمن گشادی مقعد و شل شدن عظله و ماهیچه های مقعد خطر ناکه حتی ممکنه پارگی هم صورت بگیره .دیگه نمیتونید خودتونو کنترل کنید و مدفوع شما بی اختیار خارج میشه.

  توسط Mard tanha · 2180 روز 8 ساعت 6 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 3. 0 votes

  احتمال بارداری یک دختر با پیشاب چقدر است؟

  پاسخ 1آیا این احتمال وجود دارد که من باردار شوم؟ من همچنان یک دختر باکره هستم. دوست پسرم بعد از استمناء و در حالی که آب منی بر روی دستش بود، با انگشت ملاعبه کرد.
  اکره بودن به معنای نداشتن هیچ نوع سکس می باشد (مجرد بودن). ملاعبه با انگشت و به سمت واژن به عنوان یک نوع سکس در نظر گرفته می شود. از دیدگاه اجتماعی، یک دختری باکره می باشد که …

  آیا این احتمال وجود دارد که یک دختر باکره حامله شود؟

  بله، این امکان وجود دارد که یک دختر در اولین رابطه جنسی خودش حامله شود. در هر باری که یک دختر یک رابطه جنسی واژنی با یک مرد برقرار می کند، با ریسک حامله شدن مواجه خواهد شد. حتی در صورتی که یک مرد در بیرون و در نزدیکی واژن یک دختر آب منی خودش را بریزد یا آلت تناسلی خودش را قبل از انزال از واژن خارج کند، احتمال باردار شدن دختر وجود خواهد داشت.
  آیا این امکان وجود دارد که یک دختر بدون از دست دادن بکارت خودش حامله شود؟
  در صورتی که این اتفاق صورت بگیرد، احتمال حاملگی وجود خواهد داشت – حتی در صورتی که پرده بکارت شما (AKA “گیلاس” – یک بافت گوشتی نازکی که در محل ورودی واژن منبسط می شود) پاره نشود. پرده بکارت شما همانند سایر بخش های مربوط به دستگاه تناسلی تان، یک سری تفاوت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد. پرده بکارت همه دختران در اولین رابطه جنسی پاره نمی شود.
  آیا این امکان وجود دارد که من در نتیجه مالیدن شدن آلت تناسلی مردانه به واژن خودم باردار شوم؟
  بوسیدن، در آغوش گرفتن یا مالیدن بدن های دارای لباس به یکدیگر منجر به حاملگی نمی شوند. تنها زمانی که یک بارداری می تواند صورت بگیرد، عبارت از زمانی است که آب منی به یک تخمک برسد. (در مورد نحوه صورت گرفتن حاملگی، بخش بالا را مطالعه کنید).
  در صورتی که فقط سر آلت تناسلی مردانه وارد واژن شود، آیا امکان حاملگی وجود خواهد داشت؟
  بله، این احتمال وجود دارد که شما در این حالت باردار شوید. در واقع نحوه وارد شدن آب منی به داخل واژن شما هیچ نوع اهمیتی ندارد – آب منی بعد از وارد شدن می تواند منجر به حاملگی شود. پیشاب، یا آب مربوط به قبل از انزال، یک مایع شفافی است که در حین تحریک شدن مرد در قسمت سر آلت تناسلی مردانه انباشت می شود.

  در صورتی که آب منی پوست شما را لمس کند، چه اتفاقی صورت خواهد گرفت؟

  این یک افسانه ای است که افراد زیادی به آن باور دارند، ولی واقعیت ندارد! آب منی به محض خشک شدن، می میرد و نمی تواند برای باردار کردن تخمک حرکت کند. در صورتی که آب منی در یک محیط گرم و مرطوب، همانند واژن یا رحم یک زن قرار داشته باشد، می تواند 3 تا 5 روز زنده بماند. آب منی نمی تواند بعد از خشک شدن و برای بار دوم زنده شود، حتی در صورتی که دوباره مرطوب شود.

  آیا یک دختر می تواند آب منی را از واژن خودش خارج کند و از حاملگی پیشگیری کند؟

  واقعیت این است که در صورتیکه یک زن بعد از آمیزش دوش بگیرد، این احتمالا وجود دارد که آب منی را به قسمت های داخلی تر رحم وارد کند و متصل شدن آب منی به یک تخمک را راحت تر کند. حاملگی می تواند در نتیجه وارد شدن آب منی یا پیشاب به داخل واژن صورت بگیرد.

  آیا این امکان وجود دارد که در نتیجه لمس شدن بدن یک زن توسط بدن یک مرد، زن حامله شود؟

  نه، در صورتی که آب منی وجود نداشته باشد، ملاعبه با انگشت نمی تواند منجر به حاملگی شود. به منظور حامله شدن، آب منی یا انزال (که شامل منی های زیادی است) یا پیشاب (که دارای چند منی می باشد) باید وارد واژن یک زن شود.
  به منظور حامله شدن، به چه مقدار منی نیاز وجود دارد؟
  فقط یک منی منجر به باردار شدن تخمک یک زن می شود. این نکته را به یاد داشته باشید که به ازای هر منی که به تخمک می رسد، میلیون ها منی وجود دارند که به تخمک نمی رسند. هر مرد در هر بار انزال، به طور متوسط نزدیک به 100 میلیون منی را از بدنش خارج می کند.
  چه روز هایی ایمن می باشند؟
  سیکل قاعدگی شما در روز اول پریود شما شروع می شود و تا اولین روز از پریود بعدی ادامه پیدا می کند. احتمال باردار شدن شما در دوره تخمک گذاری (زمانی که یک تخمک از رحم شما انتشار می یابد) بیشتر می باشد، که معمولا این دوره 12 تا 14 روز قبل از شروع پریود بعدی شما می باشد.

  توسط مدیریت سایت · 1340 روز 21 ساعت 11 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است