پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » روابط جنسی - زناشویی » احتمال بارداری با پیشاب و بدون دخول
0 امتیاز
Vote Con!

احتمال بارداری با پیشاب و بدون دخول

پیشگیری از بارداری

با سلام

خواهش میکنم یکی جواب بده دارم دیوونه میشم و شب و روز ندارم

یه دختر باکره هستم با دوره پریوده حداقل ۳۲ روز و حداکثر ۳۷ روز

دو روز پیش یعنی روز ۱۲ ام سیکل ام با نامزدم در حد تماس آلت زناشویی از روی شرت (فقط من شرت داشتم) کمتر از چند دقیقه مالیده شد و انزالی هم صورت نگرفت و فقط پیشاب بود و تقریبا مطمعن هستم که تماس مستقیم آلت ها رو اصلا نداشتیم بعد از اون هم با دست اش آلت منو مالید که تقریبا مطمعن هستم هیچ مایعی روش نبود

تا دو روز قبل از اون هم نامزدم انزالی نداشته و اولین بار بود

تقریبا 40 ساعت بعد ۱ قرص hd خوردم

احتمال بارداری چقدر هست؟؟ دارم دیوونه میشم دیگه یکی تورو خدا جواب بده

توسط unkown درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 317 روز 15 ساعت 54 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (3)

 1. 0 votes

  احتمال بارداری

  دوست عزیز در موارد اولیه باقاطعیت نظر دادید که هیچ مایعی نبوده .
  ولی دوباره شک و تردید دارید .
  بهترین توصیه به شما برای رهایی از این استرس این هست که :
  تست خون بتای بارداری رو نزد یکی از ازمایشگاه های تشخیص طبی معتبر انجام بدید .
  این تست نیازی به تجویز پزشک نداره و شما بطور آزاد میتونید در این مورد اقدام کنید .
  این تست بطور 100 در 100 به شما جواب خواهد داد .

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  دفتر شریعتی:
  ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

  توسط مدیریت سایت · 317 روز 13 ساعت 14 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  با سلام
  دوست عزیز
  وقتی شما می فرمایید باکره هستید خب باید بدونید صرف باکره بودن از باردار شدن جلوگیری نخواهد کرد .و خب این نکته مهمی است منتهی اینکه شما می فرمایید تماس مستقیم نبوده و از روی لباس بوده خب چنین امکانی نزدیم به صفراست البته که ازمایشات نشان می دهد و الی بنده فکر نمی کنم شما با این شرایط باداری شوید به هر حال ممکنه فردی با مایع پیش اب باردار شود چون به هر حال خودش مقداری اسپرک دارد و اگر محیط وازن مرطوب باشد ممکنه چنین شرایطی ایجاد شود.ولی در صورت کلی چنین شرایطی خیر اصلا محتمل نمی باشد و جای مگرانی نیستبه هر حال از روی لباس اسپرم به رحم منتقل نمی شود و بهنر استرس نداشته باشید
  فکر نکنید که این شرایط باعث ایجاد بارداری برای شما خواهد شد .
  و خب بهترین دوان زندگی را خراب نکتنید بهتره همیشه از وسال حفاظت در هر شرایطی استفاده کند که نگرانی های این موردی برای شما ایجاد نشود

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  44034490
  موفق باشید

  توسط مشاور · 309 روز 10 ساعت 20 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  احتمال بارداری با پیشاب چقدر است؟

  مایع پیشاب چیست؟

  در مردان آلت تناسلی به گونه‌ای قرار گرفته است که تنها یک لوله هم وظیفه خروج ادرار را بر عهده داشته و هم در هنگام انزال، منی از آن خارج گردد. همانطور که می‌دانیم ادرار از ترکیبی اسیدی تشکیل می‌شود و به شدت در تقابل با اسپرم داخل منی خواهد بود. برای جلوگیری از از بین رفتن اسپرم‌ها در داخل منی توسط ادرار، در سراسر آلت تناسلی غددی وجود دارند که هنگام تحریک جنسی ماده بی رنگ قلیایی تولید می‌کنند. این مایع قبل از انزال همان پیشاب است که برخی از متخصصین ترشح آن را برای لیز کردن واژن در زنان نیز می‌دانند. مایع پیشاب در اصل وظیفه پاکسازی آلت تناسلی از ادرار (کم کردن خاصیت اسیدی ادرار) را داشته تا اسپرم درون مایع منی زنده و احتمال بارداری افزایش یابد.

  آیا پیشاب اسپرم دارد؟

  متخصصین در آزمایشاتی که بر روی مایع پیشاب انجام داده‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که درون این ماده شفاف به ندرت اسپرم وجود دارد. ولی این بدان معنا نیست که هرگز اسپرمی درون آن وجود نداشته باشد. توجه داشته باشید در حالتی خاص اسپرم می‌تواند وارد پیشاب شده و احتمال بارداری را افزایش دهد.

  احتمال بارداری با پیشاب چقدر است؟

  برای احتمال بارداری با پیشاب می‌توان به دو مورد زیر اشاره کرد:
  در تحریک جنسی اولیه یا اولین انزال، مایع پیشاب قبل از مایع منی خارج شده و تمامی مجاری ادرار را پاک سازی و آماده خروج منی خواهد کرد. پس از خروج منی، احتمال اینکه درون آلت تناسلی مردانه مقادیری اسپرم وجود داشته باشد اقزایش می‌یابد. اگر فرد پس از خروج مایع منی مجدداً به تحریک جنسی خود بپردازد این احتمال وجود دارد که در مایع پیشاب ثانویه مقداری از اسپرم منی در انزال قبلی موجود باشد و بنابراین احتمال بارداری را افزایش می‌دهد.

  اما گاهی اوقات ممکن است قبل از انزال حقیقی، مایع منی از آلت تناسلی خارج شده و با این مایع مخلوط شود. پس می‌توان گفت در موارد نادر مایع قبل از انزال حاوی اسپرم است ولی برای بررسی هر چه بهتر و دقیق‌تر نیازمند ابزاری به مانند میکروسکوپ برای تأیید وجود اسپرم در پیشاب است.

  اگر انزال به هر طریقی (مانند خود ارضایی یا تحریک توسط شریک جنسی) صورت گرفته باشد و فرد پس از آن ادرار نکرده باشد در تحریک دوم احتمال این که مایع پیشاب حاوی اسپرم باشد وجود دارد. احتمال بارداری زمانی که پیشاب با دهانه واژن تماس داشته و به درون آن راه یابد افزایش می‌یابد.

  حامله شدن چگونه انجام می‌گیرد؟

  در هنگام آمیزش جنسی حدود سیصد و پنجاه میلیون اسپرم که در مایع منی مرد وجود دارد رها می‌شود. همانطور که مشخص است در صورت وجود اسپرم در پیشاب این عدد به مراتب کمتر خواهد بود و پایین بودن این عدد احتمال بارداری به شدت کاهش می‌یابد ولی غیر ممکن نیست.

  برای شروع فرآیند حاملگی این اسپرم‌ها می‌بایست به عمق دستگاه تناسلی زن برود. اسپرم‌ها از مسیر دهانه رحم به طرف رحم و از آنجا به طرف لوله‌های شیپوری می‌روند. در این حرکت بیشتر آن‌ها از بین می‌روند و فقط ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ عدد آن‌ها پس از داخل شدن در رحم به لوله‌های شیپوری می‌رسند.

  بدن زنان در حدود روز ۱۴ قاعدگی یک تخمک آزاد شده داشته که از مسیر لوله شیپوری به سمت رحم می‌رود. اگر تخم‌گذاری در همان زمانی انجام گیرد که اسپرم‌ها در دستگاه تناسلی زن‌ رها شده است و تخمک در لوله شیپوری آماده باشد، اسپرم مرد با تخمک زن تماس پیدا می‌کند و بدین صورت است که سر اسپرم به تخمک نفوذ می‌کند و هسته با آن یکی می‌شود و دم اسپرم از سر آن جدا می‌گردد. اگر در آن زمان، تخمک وجود نداشته باشد، اسپرم‌ها ممکن است در حدود ۷۲ ساعت به انتظار ورود تخمک زنده بمانند.

  در حالت کلی اگر پیشاب بعد از انزال اولیه وارد دهانه واژن شده و زن در دوره تخمک گذاری باشد احتمال بارداری با پیشاب نیز وجود خواهد داشت. زوجین می‌توانند با پیشگیری،‌ احتمال بارداری از این طریق را تقریباً به صفر برسانند.
  منبع :داتیس

  توسط مشاور · 309 روز 9 ساعت 10 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است