پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » احتلام مکرر
0 امتیاز
Vote Con!

احتلام مکرر

تگ 1

سلام پسری هستم 17 ساله حدود دوهفته هست که خودارضایی رو ترک کردم ولی هر شب یا یک شب در میان محتلم میشوم مشکل از کجاست؟؟

توسط 2552sajjad درخودارضایی · پاسخ 361 روز 23 ساعت 18 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  شما در سن نوجوانی قرار دارید و در این سن تجربه نیازهای جنسی برای شما یک امر طبیعی می باشد اما تمرکز بیش از اندازه و در معرض محرک های جنسی قرار گرفتن می تواند باعث شود که بیش از حد معمول این نیاز را تجربه کنید.
  اینکه شما در خواب ارضا شدن را تجربه می کنید یک امر طبیعی می باشد و جای نگرانی وجود ندارد و در زمان فعلی بخاطر ترک خودارضایی از این طریق بدن شما به این نیاز پاسخ می دهد به مرور با کاهش محرک ها و انجام رفتارهای جایگزین لذت بخش بجای خودارضایی می توانید به مرور نتیجه گیری بهتری داشته باشید چون تمرکز روان شما بر این موضوع کاهش می یابد.
  جنب شدن به معنی خارج شدن مایع منی در هنگام خواب است. سلول‌های جنسی در مردها دائما در حال ساخته شدن هستند. این سلول‌ها توسط سلول‌های خاص دیگری در بیضه‌ها ساخته می‌شوند. پس از این که اسپرم‌ها تولید شدند، در لوله‌های مخصوص بیضه ذخیره می‌شوند. اما ظرفیت این لوله‌ها محدود است و پس از پر شدن، خود به خود تخلیه می‌شوند تا اسپرم‌های جدید را ذخیره کنند. در افراد متاهل، مایع منی از طریق رابطه جنسی تخلیه می‌شود اما افرادی که رابطه جنسی ندارند، مایع منی‌شان جمع می‌شود و از طریق جنب شدن در خواب تخلیه می‌شود.
  در این مسیر در کنار حذف محرک های جنسی انجام ورزش نیز می تواند کمک کننده باشد همچنین صرف غذاهای چرب و شیرین قبل از خواب، باعث افزایش احتمال جنب در خواب می‌شوند. مواد لبنی، گوشت، شیرینی و ادویه در افزایش شهوت و انزال در خواب تاثیرگذار هستند. برای این منظور بهتر است که مصرف این گونه غذاها را اندکی کم کنید تا شهوت و میل جنسی‌تان به تعادل برسد.
  در صورتی که بعد از گذشت یک مدت و رعایت موارد بالا بازهم هرشب شما ارگاسم شبانه را تجربه کردید بهتر است با پزشک نیز مشورت کنید.

  توسط مشاور · 361 روز 4 ساعت 25 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است