پرسشتان را مطرح کنید

خانه » کودکان و تربیت فرزندان » تربیت فرزند » ابراز عشق در حضور فرزندان
1 امتیاز
Vote Con!

ابراز عشق در حضور فرزندان

ابراز عشقابراز عشق به شوهرابراز عشق به همسرابراز عشق در حضور فرزندانابراز عشق شوهرابراز عشق همسرزمان ابراز عشق کردن

 

همیشه این سوال وجود داشته که آیا ابراز عشق کردن در حضور فرزندان اشکال دارد یا خیر ؟

 به هرحال ابراز عشق کردن با عشق بازی بسیار متفاوت است و نباید این دو مورد رو خانواده ها یکسان ببینند.

اگر زن و مرد در حضور فرزند رفتاری محترمانه آمیخته به محبت داشته باشند ، مسلما” پیام مثبتی به فرزندشون ارسال خواهند کرد که تاثیر مثبت و خوبی در آینده خواهد داشت .

 بطور مثال بوسه زدن به گونه همسر نباید به بوسه بر لب و ابراز علاقه های جنسی آمیخته بشه … چون میتونه تاثیر عکس داشته باشه و فرزند رو زودتر وارد فعالیت جنسی بکند و به نوعی عاملی برای پیش فعالی جنسی شود .

توسط مدیریت سایت درتربیت فرزند · پاسخ 3026 روز 23 ساعت 17 دقیقه قبل

سوال: 43 پذیرفته شده: 1 ( 2% ) | امتیاز: 867

 

پاسخ (7)

 1. 1 vote

  به نظر من وقتي يه مرد وارد خونه ميشه و از دور به زنش سلام ميكنه و زن هم از دور جواب ميده.،كودك هم اين پيام رو دردريافت ميكنه كه روابط پدر و مادر و يا زن و شوهر بايد اينگونه باشه . و اين حس بي محبتي و و بي اهميتي رو به كودك القا ميكنه

  توسط tara22 · 3026 روز 3 ساعت 51 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 2. 0 votes

  بايد حد و مرز ابراز عشق را رعايت كرد و هر اندازه كه به همسرمان ابراز محبت ميكنيم بايد به فرزندانمان هم به همان اندازه ابراز محبت كنيم تا حس حسادت آنها برانگيخته نشود

  توسط maral.m · 3026 روز 3 ساعت 40 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 5

 3. 0 votes

  محيط خانواده اولين و مهم ترين مكان براي تربيت فرزندان بوده و آنها از رفتار والدين الگو برداري ميكنند.ابراز عشق به همسر در حضور فرزند(در حد معقول) نوعي آموزش روابط عاطفي بوده كه در زندگي زناشويي اينده فرزندان تأثير مثبتي خواهد داشت

  توسط ard · 3026 روز 3 ساعت 32 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 4. 0 votes

  با سلام،دختری دارم 7 ساله و مدت چند روزی است که دچار وسوسه های جنسی شده و پس از عنوان اینگونه وسوسه ها به مادرش بشدت دچار عذاب وجدان و احساس گناه شده و گریه می کند. برای مثالامروز که برادر یکی از همکلاسی هایش به مدرسه آمد تاخواهرش را به منزل ببرد ، وسوسه بوسیدن این پسر (بزرگسال) به ذهنش خطور نمود بعد از عنوان نمودن این ماجرا برای مادرش بشدت دچار احساس گناه شد.
  این اتافاقات از ده روز پیش در حال افزایش است و مروز به اوج خودش رسید.
  خواهش می کنم ما را راهنمایی کنید. خیلی برایش نگرانیم نمی دانیم با این موضوع و او چگونه برخورد کنیم. با تشکر منتظر جواب شما هستیم

  توسط panopar · 3021 روز 18 ساعت 7 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

  • خب در این مورد خیلی محترمانه و با احتیاط به فرزندتون پاسخگویی کنید به هرحال زندگی امروزه باید بتونید در مورد پرسش های فرزندانتون جواب درست ارائه بدید .. به همین خاطر حتما" در این مورد باید حضورا" با مشاوران کودک مشورت کنید و کمک بگیرید

   توسط مدیریت سایت - محمدی · 3021 روز 4 دقیقه قبل

 5. 0 votes

  به نظر من وقتي يه مرد وارد خونه ميشه و از دور به زنش سلام ميكنه و زن هم از دور جواب ميده.،كودك هماين پيامرو دردريافت ميكنه كه روابط پدر و مادر و يا زن و شوهر بايد اينگونه باشه .و اين حس بي محبتي و و بي اهميتي رو به كودك القا ميكنه

  با سلام.با اینکه به هیچ عنوان نباید در حضور بچه ها با همسرتان عشق بازی کنید اما کمی ابراز محبت و عشق هیچ لطمه ای به زندگی آنها نخواهد زد. اگر دوست دارید بدانید که چطور می توانید با ابراز عشق و علاقه، بدون رد کردن مرزهای مجاز، نمونه و الگوی رفتاری خوب برای فرزندانتان شوید، این مقاله را دنبال کنید.
  استاندارد تعیین کنید

  این وظیفه شما بعنوان پدر/مادر است که یک الگوی خوب از رابطه سالم و توام با عشق و محبت برای فرزندانتان بسازید و بوسیدن همدیگر در حضور فرزندانتان مهمترین بخش عشق ورزی است. ابراز محبت والدین به همدیگر پیش چشم فرزندانشان خیلی مهم است، حتی اگر بچه ها به ظاهر از این کار شما خوششان نیاید. این ابراز محبت شما به آنها اطمینان می دهد که والدینشان همدیگر را دوست دارند. همچنین آموزش هایی عالی در مورد عشق ورزیدن، ازدواج و محبت به آنها یاد داده و آنها را برای روابط احساسی شان در آینده آماده خواهد کرد.

  چه میزان عشق ورزی غیرمجاز است؟

  در مورد بوسیدن همدیگر و شاید روابط و فعالیت های عشق ورزی بین زن و مرد، خیلی مهم است که بدانید تا چه حد می توانید در حضور فرزندانتان با هم راحت باشید و چه زمان مهم است که به اتاق خوابتان رفته و از چشم آنها دور باشید.

  تا جاییکه عشق ورزی هایی که در حضور فرزندانتان انجام می دهید طبیعت جنسی نداشته باشد، هیچ لطمه ای به زندگی و روحیات آنها نخواهد زد. اما دقت کنید، بین ابراز محبت عادی و ابراز محبت جنسی تفاوت بسیار زیادی است. عبور از مرزهای مجاز موجب ناراحتی و سردرگم شدن بچه ها می شود. اگر بچه ها فقط شاهد عشق بازی جنسی شما باشند تصور خواهند کرد که رابطه بین زن و مرد فقط به همین معناست و همین موجب خواهد شد زودتر از زمان عادی وارد فعالیت های جنسی شوند.

  روابط درست را تمرین کنید

  با اینکه طبیعی است وقتی جلو چشم بچه ها همدیگر را می بوسید، اخم کنند و زیرلبی غرغر کنند، اما تا جایی که قوانین را رعایت کنید نیازی به نگران شدن نیست. تا زمانی که به تفاوت بین ابراز محبت و عشق طبیعی و عشق بازی با هدف جنسی احترام بگذارید، می توانید ارتباطات زیر را در حضور فرزندانتان با همسر خود تجربه کنید.
  ◦همدیگر را در آغوش بگیرید تا فرزندانتان بفهمند چطور باید همدیگر را دوست داشته باشند.
  ◦به همسرتان بگوئید که دوستش دارید و به آنها نشان دهید که داشتن ارتباط کلامی باز چگونه می تواند باشد.
  ◦روی لب ها و گونه همسرتان بوسه بزنید اما بوسیدن با زبان را برای اتاق خوابتان بگذارید.
  ◦چه در خانه و چه بیرون دستان همدیگر را بگیرید.
  ◦در دور و بر خانه برای همه یادداشت های محبت آمیز بگذارید.
  ◦پیش بچه ها همسرتان را تحسین کنید.
  ◦موقع تماشای تلویزیون، روی مبل در آغوش هم لم بدهید.
  ◦در اتاق پذیرایی به آرامی با هم برقصید.

  با اینکه ابراز عشق به همدیگر در حضور فرزندانتان برای آموزش روابط صحیح و سالم به آنها الزامی است اما ممکن است متوجه شوید که فرزندتان به شدت شخصیتی احساسی پیدا کرده است که به همه افراد، از دوستانش گرفته تا حتی مرد پستچی ابراز محبت می کند. در چنین مواردی بهتر است برای آنها و ابراز محبتشان مرز تعیین کنید و ارتباط خود و همسرتان را هم بازنگری کنید.

  توسط motakhasesan · 2261 روز 19 ساعت 40 دقیقه قبل

  سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 1

 6. 0 votes

  مقاله تخصصی : کودکمون رو مهرطلب بار نیاریم!!!

  اگه فرزندمون رو تو محیطی بزرگ کنیم که ‘مهر’ نباشه, اونا خشمگین بار میان, عصبانی و طلبکار…و البته ناراحت…
  پس من تبدیل میشم به “یک انسان مهر طلب”,چرا که محبت ندیدم.
  چرا که خودم رو دوس نداریم…شما رو هم دوس ندارم…
  اما چون دنبال محبتم, راه میفتم میام تو مهمونی, دنبال شما هی لی لی به لالای شما میذارم و از شما تعریف میکنم, از خونه تون, آشپزیتون, لباستون….احوال مادرتون رو می پرسم, چرا؟!!

  تا دو تا پیام بهتون بدم:
  یک: منو خوب بدونین, هر چند به نظر خودم نیستم.
  دو: منو دوس داشته باشین, هر چند خودم خودمو دوس ندارم.
  حالا…
  من همه کار میکنم, رنج میکشم, حرص میخورم, ظرفاتونو میشورم, قربون صدقه تونم میرم…..
  چرااااا؟؟؟!!
  چون از بزرگ شدن تو خونه ای خالی از محبت و مهر, چنان آسیبی دیدم که الان نیاز دارم به همه نشون بدم که من خوبم, لطفا منو خوب بدونین…شایدم تا آخر عمر تو این حسرت بمونم!

  توسط مدیریت سایت · 2192 روز 21 ساعت 6 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است