پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » زود انزالی » آیا من دچار زود انزالی هستم
0 امتیاز
Vote Con!

آیا من دچار زود انزالی هستم

زودانزالی، انزال زود رس

سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
رابطه من و همسرم را توصیف میکنم اگر زودانزالم لطفا راهنمایی کنید!
حدود یک ربع تا نیم ساعت همسرم را نوازش میکنم، تحریکش میکنم، سکس دهانی و معاشقه و … تا اینجا مشکل ندارم و میتونم خودم را کنترل کنم
اما وقتی میخواهم دخول کنم واقعا دیگه توان کنترل خودم را ندارم و در کمتر از ۲۰ ثانیه ارضا میشم
خودم حس میکنم آلتم خیلی حساسه و اگر اسپری بی حسی بزنم شاید درست بشه!

توسط ardestani92 درزود انزالی · پاسخ 264 روز 6 ساعت 3 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  انزال و خروج مایع منی قبل از دخول حتی فقط با لمس بدن و یا در ابتدای عمل نزدیکی که هنوز طرفین به اوج لذت جنسی نرسیده اند تعریف می شود. این مشکل باعث احساس نارضایتی شدید در طرفین می شود. زودانزالی یا انزال زودرس، یک موضوع چندجانبه است. هم بعدهای روانی دارد و هم بعد جسمانی! به همین علت است که توصه نمی شود از داروهایی مثل ویاگرا برای رفع این مشکل استفاده شود؛ چراکه این داروها فقط جلوی انزال را می گیرند و مشکل اصلی که روحی و جسمی است را برطرف نمی کنند پس بهتر است از هرگونه اسپری یا دارو در کنار نظر متخصص استفاده کنید.
  به تعریفی که در بالا اشاره شد دقت کنید. زود انزالی یعنی انزال زودرس در چند ثانیه اول ارتباط جنسی یا حتی بدون برقراری ارتباط! برخی به گمان غلط فکر می کنند دچار زود انزالی هستند در حالی که زودانزالی تعریف متفاوتی دارد پس شما نیز به نظر نمی رسد که زودانزالی داشته باشید و بهتر است که زمان معاشقه را کمتر کنید و هردوی شما به میزانی از تحریک که رسیدید رابطه واژینال را تجربه کنید در این حالت به نقطع ارگاسم نزدیک نیستید تا با شروع رابطه واژینال ارضا شوید. اگر مشکل شما زودانزالی نیست و فقط دوست دارید رابطه جنسی شما بیشتر طول بکشد، به هیچ وجه نباید به سراغ داروهای شیمیایی بروید! ویاگرا می تواند در دراز مدت اثرات بسیار بسیار بدی برای شما داشته باشد. در چنین مواردی کافی است با مصرف برخی مواد غذایی تقویت کننده قوای جنسی و همچنین پرهیز از موادی که باعث ضعف جنسی می شوند، این مشکل را رفع نمایید اما بهتر است بازهم یک متخصص ارولوژیست در این مورد نظر بدهند.

  توسط مشاور · 262 روز 5 ساعت 5 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است