پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مشاوره خانواده » روابط جنسی - زناشویی » آیا بی میلی جنسی درمان پذیر است؟
0 امتیاز
Vote Con!

آیا بی میلی جنسی درمان پذیر است؟

بی میلی جنسیسرد مزاجی

سلام من آقا هستم 32 سالمه و حدود 6 ساله ازدواج کردم. فقط دوران عقد یخورده نرمال بودم بعد از اون دچار بی میلی شدم و اصلا هیچ حسی ندارم و اگه چند ماه هم رابطه نداشته باشم برام مهم نیست و اکثر اوقات از روی انجام وظیفه بدون هیچ حسی رابطه دارم و خانمم بخاطر این موضوع به شدت ناراحته و بارها ازم خواسته که بیشتر رابطه داشته باشیم منم هربار قول دادم ولی واقعا حسم برانگیخته نمیشه چه راهی برای حل مشکل هست. چند بار با سیلد نافیلد رابطه داشتم که فقط نعوذ ایجاد میکنه ولی هیچ میلی به انجام رابطه بوجود نمیاره خواهش میکنم کمکم کنید.
این رو هم بگم که خواب نامنظمی دارم و بخاطر شغلم که راننده قطار هستم بیشتر اوقات شبکارم و وقتایی که خونه هستم خسته هستم و اصلا تمایل به رابطه ندارم

توسط abbas723 درروابط جنسی - زناشویی · پاسخ 948 روز 4 ساعت 46 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  این مورد می تواند هم برای خود شما و همسرتان با فشار روحی زیادی همراه باشد و موضوعی نمی باشد که با نادیده گرفتن برطرف شود و در طولانی مدت می تواند آسیب های بیشتری برای هردوی شما و زندگی مشترکتان ایجاد کند .
  در این مسیر بهتر است به متخصص ارولوژیست مراجعه داشته باشید تا از نظر جسمی بررسی لازم صورت گیرد تا بتوانید در این مورد نتیجه گیری بهتری داشته باشید و در این مسیر در صورت نیاز برای شما دارو تجویز شود و در کنار این موراد بهتر است یک دوره مشاوره با سکس تراپ را نیز تجربه کنید تا شرایط رابطه شما مورد بررسی قرار گیرد چون شرایط روحی شما نیز می تواند در این مسیر تاثیر گذار باشد .
  شغل شما می تواند با ماهش ایمنی بدن و خستگی و.. همراه باشد که بله بر نیاز جنسی شما تاثیر دارد اما با تقویت به کمک متخصص می توانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

  توسط مشاور · 948 روز 2 ساعت 16 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است