پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » آیا انحراف جنسی دارم؟
0 امتیاز
Vote Con!

آیا انحراف جنسی دارم؟

بی،میلی،جنسی

باسلام پسری هستم ۲۲ ساله که بی میلی شدید جنسی دارم و چندبار برای درمانش اقدام کردم منتهی موفقیت آمیز نبوده ! آزمایش هورمون دادم و مشکلی نداشتم همچنین به چند روانشناس و سکس تراپیست مراجعه کردم و کوچکترین تغییری در من ایجاد نشده طبع گرمی دارم ازین لحاظ که بسیار گرمایی هستم و حرارت میکنم اکثر اوقات و گرمیجات بسیار میخورم با این حال از لحاظ جنسی بی میل هستم ! آلت بنده سالم و بدون مشکل است صبح ها معمولا موقعی که از خواب بیدار میشم متوجه میشم نعوظ پیدا کرده و متاسفانه برخی مواقع در خواب ارضا میشم بدون اینکه خوابه جنسی ببینم و تخیلاتی داشته باشم ! من هیچ راه حلی برای مشکلم ندارم و ازینکه بی میلی جنسی دارم کاملا راضیم چون مثل بقیه دوستانم دغدغه سکس ندارم و مثل آنها زجر نمیکشم و زندگی راحتی ازین نظر دارم . مشکل بنده این است به دختران کوچکترین گرایشی ندارم و اصلا قادر نیستم دختری را درکنار خودم ببینم ! تابحال دوبار از لحاظ عاطفی عاشق هم جنس خودم شدم و بسیار لذت بخش بود برام و درعین حال از رابطه جنسی با معشوقه هام بیزار بودم . از لحاظ ظاهری کاملا مردانه هستم و خصوصیات اخلاقیم مردانست و قصد دارم در آینده با پسری که مثل خودم بی میلی جنسی دارد در خارج از ایران ازدواج کنم ، بنظر شما بنده انحراف جنسی دارم؟ و گناهکار و ملعون هستم؟

توسط p.a درمسایل جنسی · پاسخ 364 روز 23 ساعت 26 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  در این مورد نیاز است که شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود که چه چیزی باعث می شود که شما تمایلات جنسی را تجربه نکنید و در این مسیر از مشکلات جسمی تا روحی می تواند متفاوت باشد اما اینکه بیان می کنید به جنس مخالف تمایل و گرایشی ندارید اما احساس دوست داشتن را نسبت به هم جنس خود تجربه می کنید بی تاثیر بر این تماسلات جنسی نیست چون در هرصورت محرک برای شما به نظر می رسد که متفاوت می باشد و در این مسیر نیاز به روان درمانی تحلیلی می باشد تا بتوانیم به شما کمک کنیم در این مسیر شرایط بهتری را تجربه کنید.
  اما در مورد ارضا شدن در خواب خب این یک اتفاق معمول و نشان از سلامت بدن شما دارد پس شما می توانید ارضا شدن را تجربه کنید اما به نظر می رسد در مسیر تحریک شدن با مشکل مواجهه هستید .
  جنب شدن به معنی خارج شدن مایع منی در هنگام خواب است. سلول‌های جنسی در مردها دائما در حال ساخته شدن هستند. این سلول‌ها توسط سلول‌های خاص دیگری در بیضه‌ها ساخته می‌شوند. پس از این که اسپرم‌ها تولید شدند، در لوله‌های مخصوص بیضه ذخیره می‌شوند. اما ظرفیت این لوله‌ها محدود است و پس از پر شدن، خود به خود تخلیه می‌شوند تا اسپرم‌های جدید را ذخیره کنند.
  خیلی از مردها تصور می کنند که ارضا شدن در خواب زیان آور است. اغلب آنها شنیده اند که از دست رفتن اسپرم، باعث ضعیف شدن جسمی آنها یا کوتاه شدن عمرشان می شود. اما این کاملاً نادرست است. این خواب ها فقط واکنش طبیعی بدن به هورمون هاست و برای افرادی که رابطه جنسی ندارند خب ممکن است بیشتر تجربه شود اما به شرایط تغذیه و محرک های محیطی هم بستگی زیادی دارد.
  رگاسم در خواب یک علامتی است از سوی مغز که نشان می دهد که لیبیدو و فانتزی های سکسی شما درست کار می کنند. به همین دلیل نباید از مشاهده رویای خیس و تجربه ارگاسم شبانه احساس عذاب وجدان دشته باشید حتی اگر فعالیت جنسی فعالی در رویا ببینید. خواب های جنسی تنها حالت نمادین دارند و نشان دهنده میل شما برای داشتن ارتباط جنسی با دیگران نیست اما اینکه خواب هایتان یادتان نمی آید به معنای تجربه نکردن خواب نیست .
  در این مسیر با توجه به تمایلات هم جنس گرایانه ای که شما بیان می کنید بهتر است که با شناخت بهتر نسبت به خودتان پیش بروید چون در این مسیر با توجه به اختلالات جنسی بله می توان این گرایشات را اختلال در نظر گرفت اما بیش از تشخیص گذاری بهتر است مسیر شناخت طی شود تا بتوانید با شناخت بهتر خودتان تصمیم گیری کنید.

  توسط مشاور · 364 روز 5 ساعت 41 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است