پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » خودارضایی » آنورگاسمی
0 امتیاز
Vote Con!

آنورگاسمی

آنورگاسمی،خودارضایی

سلام،دختری۲۱ ساله هستم، متاسفانه از کودکی عادت به خودارضایی دارم،(یادمه چندین سال اینکار رو ترک کرده بودم و دوباره در ۱۶ سالگی شروع کردم)اما وقتی بچه بودم بدون اینکه بدونم اینکار چی هست انجام میدادم ،مشکل من این هست که هیچ وقت با اینکار به ارگاسم نرسیدم،یعنی با اینکه خیلی خودارضایی داشتم و حس لذت داشتم اما اوج لذت رو تاحالا نداشتم،و بعد از دو سه دقیقه دیگه نمیتونم به اینکار ادامه بدم، سوال اول من این هست که آیا من آنورگاسمی دارم و بعد از ازدواج هم ارگاسم رو تجربه نخواهم کرد؟ و سوال دومم اینکه اگر این مشکلم رو ترک کنم بعد از ازدواج خوب میشم و میتونم به ارگاسم برسم؟(عادت به دیدن فیلم های بد هم ندارم ولی میل جنسی ام بالاست)

توسط Mona.khanoom درخودارضایی · پاسخ 1091 روز 4 ساعت 51 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (1)

 1. 0 votes

  سلام به شما دوست عزیز
  دقت کنید که هرچقد میزان خودارضایی شما بیشتر باشد این چرخه و نیاز بیشتر لمس می شود و می تواند باعث شود تا این نیاز را بیشتر تجربه کنید .
  در مورد آنورگاسمی نیز دقت کنید این اختلال به معنای احساس شدیدی است که هنگام تحریک های جنسی در روابط زناشویی بروز می کند. ارگاسم در افراد مختلف از لحاظ مدت زمان و تعداد دفعاتی که اتفاق می افتد متفاوت است. آنورگاسمی یکی از شایع ترین مشکلات جنسی در بانوان است و تعداد قابل توجهی به آن مبتلا هستند.
  این مشکل به معنای ناتوانی در رسیدن به اوج لذت جنسی، پس از تحریک جنسی کافی اشاره می کند. اختلال ارگاسم به مشکلات ارگاسم و یا کاهش شدت احساسات ارگاسم در بانوان می پردازد.
  در این مورد بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی با متخصص سکس تراپی صحبت کنید تا علایم شما از جمله خشکی واژن ، نوع خودارضایی ، احساسات و شرایط روحی که تجربه می کنید و بسیاری از موارد دیگر مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در این زمینه نظر دقیقی بیان کنیم .
  دقت کنید حتی آنورگاسمی نیز می تواند در شدت و حالت های مختلف رخ بدهد و در بروز ان دیدگاه جنسی ، بیماری های فردی، مصرف الکل و مشروبات و.. ، تجاوز در دروان کودکی و.. نقش دارد و در این مسیر نمی توان نظر کاملی بدون بررسی بیان کرد .
  درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  021-22354304

  توسط مشاور · 1090 روز 15 ساعت 50 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است