پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

آلت کوچک

#آلت کوچک

سلام من 12 سالم هست.آلتم سایزش خیلی کوچیکه.روم نمیشه به مامان یا بابام بگم.قبلا چند سال پیش بیضه هام محکم خورد به جلو دوچرخه و باعث شد یه قطره خون از آلتم بیاد.راستی منی من هم نمیاد.نمیدونم چیکار کنم.کمک کنید

توسط omidddd دراندام جنسی · پاسخ 1826 روز 9 ساعت 13 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

 1. 0 votes

  اندازه آلت تناسلی تاثیر زیادی در باور مردان به قدرت مردانگی خودشان دارد. در مقابل مردانی که بزرگی آلت خود را به همنوعان‌شان می‌کشند و به این موضوع می‌بالند، هستند آقایانی که به اشتباه فکر می‌کنند آلت کوچکی دارند و اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند.

  در حدود 45 درصد آقایان آرزو می‌کنند که ای کاش آلت بزرگتری داشتند. بسیاری از مردان نگران اندازه آلت هنگام راست شدن و نعوظ هستند و تعداد بسیار بیشتری نگران شکل آلت و کوچکی احتمالی آن پس از شل شدن هستند.

  سوالی که پیش می‌آید این است که آقایان چطور می‌توانند از به اندازه، بزرگ یا کوچک بودن آلت خود مطمئن شوند؟ بهترین راه مانند هر مشکل دیگر اقدام صریح و اندازه گیری مستقیم است.

  اندازه گیری آلت
  مطمئن‌ترین روش اندازه گیری آلت تناسلی اندازه گیری طول آلت در حالت کشیده (SPL) است. هر چه SPL بیشتر باشد، آلت راست شده نیز بلندتر خواهد بود.

  برای تعیین مقدار SPL باید آلت را هنگام شل بودن اندازه بگیرید. خط کش را از پایه آلت محکم به استخوان شرمگاهی فشار دهید. اندازه گیری را از نقطه جدا شدن آلت از کیسه بیضه شروع نکنید، چون در این صورت چند سانتی متر را از دست خواهید داد. پس از قرار دادن خط کش در محل مناسب، آلت را با ملایمت اما محکم تاجایی که می‌توانید بکشید و از استخوان شرمگاهی تا نوک آلت کشیده را اندازه بزنید. طول 5.4 اینچ (13.72 سانتی متر) کاملاً طبیعی است.

  سطوح مختلف مشکل کوچکی آلت
  آلت بسیار کوچک
  آلت بسیار کوچک مشکل 0.6 درصد از آقایان است و در این حالت SPL سه و دو سوم اینچ یا کمتر است.

  آلت بسیار کوچک معمولاً مشکلی نیست که آقایان در دوران بزرگسالی متوجه آن شوند. این عارضه عموماً پی‌آمد ناهنجاری‌های هورمونی یا ژنتیکی است که بیماری‌های جدی‌تر دیگری را نیز در سال‌های نخست زندگی ایجاد می‌کند.

  شکل‌گیری آلت تناسلی از 8 هفتگی جنین شروع می‌شود و تا 12 هفتگی شکل‌گیری آن کامل شده و رشد آن آغاز می‌شود. هورمون‌های جنسی مردانه در سه ماهه دوم و سوم باعث رشد آلت و رسیدن آن به اندازه معمول می‌شوند. بنابراین اگر هر عاملی تولید و عملکرد هورمون را مختل کند، رشد آلت متوقف می‌شود.

  اگر آلت بسیار کوچک در دوران نوزادی تشخیص داده شود، می‌توان آن را با تستوسترون درمان کرد، این هورمون رشد آلت را در دوران کودکی و حتی پس از بلوغ تحریک می‌کند. اگرچه اثبات کارایی درازمدت و ایمنی این درمان هنوز نیازمند پژوهش‌های بیشتری است، اما داده‌های موجود بیانگر این نکته است که تستوسترون بر رشد طبیعی آلت در دوران بلوغ اثر نمی‌گذارد.

  روش‌های درمان آلت بسیار کوچک در دوران بزرگسالی انگشت شمار است و در واقع کار زیادی را نمی‌توان در این سن برای رفع مشکل آلت بسیار کوچک انجام داد، به جز این که از پروتز آلت استفاده شود.

  آلت پنهان
  آلت پنهان به آلتی گفته می‌شود که به سختی دیده می‌شود و دارای دو نوع آلت تناسلی پرده دار و آلت تناسلی دفن شده است..

  منظور از آلت تناسلی پرده دار این است که کیسه بیضه به زیر آلت متصل شده و آن را به سمت داخل می‌کشد.

  مشکل آلت دفن شده زمانی رخ می‌دهد که آلت زیر پوست مخفی شده باشد. وجود چربی اضافی بیش از حد در جلوی دیواره شکم، عقب رفتن آلت به سمت لگن یا بزرگ بودن پوست ختنه گاه از علل آلت دفن شده به شمار می‌اید.

  راههای درمان
  دستگاه
  دستگاه کشش (تراکشن) ممکن است با کشیدن آلت آن را چند سانتی متری بلندتر کند، اما این افزایش طول به ندرت رخ می‌دهد.

  آقایان باید ماه‌های متمادی هر روز چند ساعت از این دستگاه استفاده کنند. اکثر آقایان علی‌رغم داشتن انگیزه قوی زمان کافی برای چنین استفاده مستمری ندارند. بنابراین می‌توان گفت که بسیاری از بیماران به دلیل نداشتن زمان، انرژی یا پشتکار کافی نتیجه‌ای از دستگاه کشش نمی‌گیرند.

  دستگاه وکیوم به آقایان دچار اختلال نعوظ کمک می‌کند تا به نعوظ برسند، اما آلت را بلندتر نمی‌کند.

  تمرین‌های ورزشی
  تمرین‌های ورزشی آلت (موسوم به جلکینگ) در مصر باستان به عنوان روشی برای بزرگ کردن آلت مورد استفاده قرار می‌گرفته است. مانند هر تمرین دیگری نباید انتظار داشته باشید که آلت پس از چند روز تمرین به نحو معجزه‌آسایی بزرگ شود، اما با رعایت یک برنامه ورزشی صحیح و منظم شاهد رشدی آهسته خواهید بود.

  جراحی
  عمل‌های افزایش طول آلت و فالوپلاستی بزرگ کننده به منظور بلندتر یا قطورتر کردن آلت انجام می‌شود. به علاوه از آنجایی که وزن آلت نیز با تزریق چربی گرفته شده از دیگر نقاط بدن خود بیمار افزایش می‌یابد، آلت پس از نعوظ نیز حدود نیم اینچ بلندتر می‌شود.

  اکثر آقایان نمی‌دانند که فقط حدود دو سوم آلت‌شان از بدن بیرون می‌زند. رباط‌ها یک سوم بقیه را در جای خود نگه می‌دارند و آن را هنگام داشتن عملکرد جنسی بلند می‌کنند. یکی از روش‌های جراحی بزرگ کردن آلت این است که این تاندون‌ها بریده می‌شود تا آلت یک یا دو اینچ بیشتر جلو بیاید.

  آلت پرده‌دار را می‌توان با جراحی درمان کرد. آلت تناسلی دفن شده به افزایش وزن و احتمالاً لیپوساکشن نیز نیاز دارد. عمل‌های جراحی متعددی برای اصلاح این مشکلات وجود دارد.

  تمام این عمل‌ها به عنوان “جراحی تجربی” در نظر گرفته می‌شود و عمل‌های متعددی چون کوتاه کردن آلت، رفع حالت توده‌ای و غیریکنواخت آلت، رفع جای زخم، درمان اختلالات جنسی و رفع کجی آلت در این دسته جای می‌گیرد.

  سوالات متداول
  آیا ژنتیک بر اندازه آلت اثر می‌گذارد؟
  حتماً تاثیر دارد، کوچک یا بزرگ بودن آلت به احتمال زیاد منشأ ژنتیکی دارد. پسران مردانی با آلت بزرگ غالباً آلت بزرگ را از پدران خود به ارث می‌برند، بالعکس مردان با آلت کوچک غالباً این ویژگی را به پسران خود نیز انتقال می‌دهند. البته استثناهایی نیز وجود دارد، اما در مجموع ژن‌ها تاثیر قابل توجهی بر اندازه آلت هنگام نعوظ دارند. .

  آیا با مصرف مکمل غذایی می‌توان آلت را بزرگتر کرد؟
  نه غذا و نه مکمل هیچ تاثیری بر رشد یا اندازه آلت ندارد. به همین دلیل است که تمام قرص‌های به اصطلاح بزرگ کننده آلت که در اینترنت به وفور تبلیغ می‌شوند، هیچ فایده‌ای ندارند و نباید فریب آنها را بخورید. تمام این قرص‌ها فقط جریان خون را بیشتر می‌کنند که نعوظ را کمی سفت‌تر می‌کند، اما اثر قرص به محض توقف مصرف از بین می‌رود. در انتها شما باقی می‌مانید و افسوس پول فراوانی که برای یک اثر جزیی و موقتی به باد داده‌اید.

  آیا رابطه‌ای بین اندازه آلت تناسلی و انزال زودرس وجود دارد؟
  حساسیت آلت کوچک بیشتر از آلت بزرگ نیست، اما نکته جالب اینجا است که انزال زودرس و کوچکی آلت چندان هم بی ارتباط نیستند. بسیاری از آقایان با آلت کوچک انزال زودرس را تجربه می‌کنند. از نقطه نظر پزشکی این ارتباط تصادفی است، اما روان شناسان نظر دیگری دارند. صرف نظر از این که بزرگی آلت برای همسر اهمیت داشته باشد یا خیر، آقایان با آلت کوچک‌تر غالباً، حداقل در سطح ناخودآگاه به خود مطمئن نیستند. این عدم اطمینان اضطراب و فشار جسمی را به دنبال دارد که انزال زودرس یکی از پی‌آمدهای آن است و هر بار تجربه کردن آن اضطراب را در نزدیکی‌های بعدی بیشتر می‌کند. به این ترتیب چرخه‌ای ایجاد می‌شود که شکستن آن و غلبه بر هراس از ناکامی بسیار دشوار است. به همین دلیل است که بزرگ کردن آلت غالباً به عملکرد بهتر و طولانی‌تر هنگام مقاربت منجر می‌شود.
  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  44034490
  موفق باشید

  توسط مشاور · 1823 روز 13 ساعت 48 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 2. 0 votes

  دوست عزیز در این موارد خجالت رو کنار بذارید .
  و حتما با متخصص ارولوژی مشورت کنید .
  نیاز به معایناتی دارید .
  در غیر اینصورت ممکنه قدرت نعوظ خودتون رو با اختلال مواجه کنید.
  که تبعات بدی در رابطه جنسی و زندگی مشترک اینده شما خواهد داشت .

  توسط مدیریت سایت · 1822 روز 15 ساعت 56 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

پاسخ شما

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است