پرسشتان را مطرح کنید

خانه » مسایل جنسی » کاهش میل جنسی
0 امتیاز
Vote Con!

کاهش میل جنسی

عدم تعامل جنسی،مشکل نعوظ ،مشکل انزال

سلام بنده مردی 55 ساله هستم و بازنشسته حدود 2 سال است که کلا میل حنسی خود را از دست داده ام یعنی مشکل نعوظ دارم و گاهی که نعوظ هست انزال ندارم هیچ مشکلی هم با همسرم ندارم البته حدود دو یا سه سال است از چند دارو استفاده میکنم (پروپرانولول،سرترالین،یوریناسین) شاید در طول دو ماه یک بار رابطه جنسی موفق داشته باشیم البته قبلا میل جنسی خیلی شدید داشتم و از ادویه جاتی مثل زعفران ودارچین و غیره استفاده کردم فایده نداشته لطفا راهنمایی بفرمایید

توسط ghzare درمسایل جنسی · پاسخ 197 روز 6 ساعت 38 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (2)

  1. 0 votes

    کاهش میل جنسی

    دوست عزیز قطعا داروها روی میل جنسی شما تاثیرگذار هستند.
    که میتونید در این مورد با پزشک معالجتون مشورت کنید .
    بطور مثال :
    عوارض قرص سرترالین شامل کاهش تمایلات جنسی.
    تاخیر در انزال، خونریزی‌های غیرطبیعی (نقاط قرمز در سطح پوست).
    گرفتگی و پرش ناگهانی عضلات، تب، سرگیجه، خشکی دهان.
    افزایش احساس تشنگی، خستگی، تغییرات ناگهانی و بی‌اراده خلق .
    و خو، تپش قلب، راش پوستی، احساس خارش در پوست، تهوع.
    احساس منگی و ناراحتی معده می‌باشد..
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه

    توسط مدیریت سایت · 195 روز 14 ساعت 33 دقیقه قبل

    اطلاعاتی در دسترس نیست

  2. 0 votes

    با سلام

    دوست عزیز ببینید داروهایی که مصرف می کنید تا حدی باعث ایجاد مشکلات جنسی می شود که باید دقت داشته باشید ..خب طبیعیه که به هر حال با مصرف داروهایی در سن خاص مشکلات نعوظ ایجاد شود و طبیعتا مشکلات انزال ..به هر حال این مساله مهم است که ابتدا به پزشک معالج که دارو تجویز کردند مراجعه کنید و از ایشون سوال کنید در مورد اینکه اگر این داروها تداخل دادویی داشتند و مشکل ایجاد کردند و عارضه این داروها لوده تلاش بشه که مرتفع بشه و به هیچ وجه خودتون دارویی روقطع و جایگزین نکنید چون ممکنه عوارض ترک ایجاد بشه و کاملا باید زیر تژر مزشک باشید
    و در صورتی که قبلا اصلا مشکلات اینچنینی در رابزه جنسی نداشتید اکنون اینگونه شده و پزشک معالج شما هم مساله خاص جسمی و عوارض دارویی مشاهده نکرد بهتره حتما به پزشک مراجعه کنید تا کمک کنند که مساله مرتفع شود
    در هر صورت امیدوارم خوشبخت و موفق باشید و مساله به زودی رفع شود ..

    توسط مشاور · 194 روز 12 ساعت 16 دقیقه قبل

    اطلاعاتی در دسترس نیست

© tribuneazad.ir 2013. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است