پرسشتان را مطرح کنید

0 امتیاز
Vote Con!

هایمن

هایمن

با سلام من خانم 21 ساله هستم,حدود یکسال هست که عقد کردم , چند ماه پیش حین معاشقه 1سانت دخول داشتیم که ساعت هفتم دجار پارگی شد و تا یک ساعت بعد در حد 2 سی سی خون اومد و سوزش شدیدی داشتم , بهد از اون دیگه اصلا دخول نداشتیم, یک ماه دیگه عروسیم هست و بخاطر تعصب شدید خانوادم نسبت به این موضوع خیلی نگرانم که شب عروسیم دگه خون نیاد, ایا این احتمال وجود داره که با دول کامل دوباره در قسمت دیگه ای از هایمن دچار پارگی شم؟

توسط Miss ssss درپرده بکارت · پاسخ 404 روز 21 ساعت 13 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

 

پاسخ (4)

 1. 0 votes

  با سلا به شما دوست عزیز
  در رابطه با پارگی پرده بکارت شما باید حتما نوع پرده بکارت خود را بشناسید و تشخیص دهید از چه نوعی بوده، چرا که تقریبا ۱۱ نوع پرده بکارت یا هایمن در بانوان تابحال تشخیص داده شده است که هر کدام از این پرده ها ویژگی ها متفاوت و نوع خونریزی و درد متفاوتی دارند.
  و همچنین سوراخ های این هایمن ها متفاوت است و بزرگی و کوچکی آن در نوع خونریزی تاثیرات متفاوتی به همراه دارد.
  چند نوع از پرده های بکارت را به اختصار نام میبرم:
  پرده حلقوی: این نوع پرده خود به دو نوع تقسیم می شود: قابل اتساع و غیر قابل اتساع که در پرده حلقوی که قابل اتساع هست حتی پس از رابطه جنسی پرده پاره نمیشود.
  پرده ارتجاعی: پرده ای است که بشدت قابلیت ارتجاع دارد و در هنگام نزدیکی و دخول یا پاره نمیشود یا به صورت خیلی کمی خونریزی به همراه دارد.
  پرده دو سوراخی: این نوع پرده یک تکه در وسط سوراخ دارد که پس از پاره شدن بکارت خونریزی کمی هم بهمراه دارد.
  پرده غربالی هم پرده ای است که سطح سوراخ واژن را بکلی پوشانده و در سطخ خود سوراخ های زیادی شبیه به غربال دارد که پارگی این نوع پرده با خونریزی تقریبا زیاد همراه است.
  پرده مسدود: پرده ای است که به کلی سطح سوراخ واژن خانم را پوشانده و هیچ راه نفوزی ندارد، این نوع پرده بشدت خونریزی به همراه دارد.
  نکته قابل توجه این است که ضخامت پرده هم در نوع و میزان خون نریزی تاثیر گذار است.
  حالا شما بسته با اینکه چه نوع پرده ای دارید و و چه نوع ضخامتی،‌و اینکه هنگام دخول به چه میزان پرده بکارت شما دچار آسیب دیدگی شده امکان دارد هنوز قسمت هایی از هایمن شما باقی مانده و پارگی به صورت کامل رخ نداده باشد، شما با مراجعه به مشاوره زناشویی یا مشاوره جنسی میتوانید پیش از ازدواج این مساله را روشن نموده و با خیال راحت شب زفاف خوبی را بدون استرس و نگرانی تجربه کنید.
  به امید خوشبختی.

  توسط hami07 · 404 روز 19 ساعت 5 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 2. 0 votes

  ممنون از توضیحات کامل شما
  من قبل از عقد براي گرفتن نامه سلامت به متخصص زنان مراجعه کردم گفتن پرده از نوع حلقوی غیر قابل اتساع و ضخیم هست، حتی پزشک گفتن شاید نیاز به جراحی براي باز شدن باشه،،،اما چند ماه پیش بدلیل پیشنوازی زیاد همون لحظه اصلا متوجه پارگی نشدم
  پارگی در ساعت ۷ به طول یک سانتی متر هست
  چون تو شهر کوچیکی زندگی میکنم دسترسی به مشاوره حضوری ندارم،،،ممنون میشم با توجه به توضیحات جدید راهنماییم کنید.

  توسط Miss ssss · 404 روز 17 ساعت 26 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

 3. 0 votes

  خواهش میکنم وظیفس
  شما خوب باز به دلیل اینکه پرده از نوع حلقوی ضخیم هم بوده و اینکه موقعیت پارگی فقط توی ناحیه ساعت هفت قرار داره جای امید ان شاالله که هست،‌ نگرانی نداشته باشید و با این شماره تلفن تماس بگیرید و بخوایید با مشکلتون رو به به اختصار بگید و بخوایید با مشاوره جنسی صحبت کنید به صورت تلفنی مشاوره لازم در این امر به شکل کامل براتون توضیح میدن که چکارهایی باید انجام دهید.
  ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
  حتما براتون نتیجه بخشه

  توسط hami07 · 404 روز 17 ساعت 10 دقیقه قبل

  سوال: 0 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 3

 4. 0 votes

  با سلام
  دوست گرامی اگر شما از قبل گواهی سلامت رو گرفتید پس اصلا نگران نباشید چون حتی در صورت نداشتن خونریزی مجدد خود گواهی برسلامت شما صحه می گذارد و مشکلی وجود نخواهد داشت ولی باید بدونید حتی با وجود اینکه دکتر گفته ممکنه پرده رو با جراحی بخوام بردارن به هر حال همسر شما ر پیش امیزی و رابطه درست عمل کرده و پرده دچار پارگی شده و دوباره این مساله تکرار نشود یعنی خونریزی

  مشاهده نکنید .ولی به احتمال زیاد به خاطر نوع پرده ممکنه این اتفاق بیفتد و اصلا جای نگرانی وجود ندارد به هر حال هر چند شهر شما کوچک باشد و سنت هایی وجود داشته باشد شما هم گواهی رو دارید و هم اینکه به هر حال زن و شوهر بودید و کار غیر شرعی انجام نداده اید و به هر حال در چنین شرایطی رابطه مجدد بهتره نداشته باشید تا زمان عروسی چون می فرمایید حساسیت هایی وجود دارد موفق باشید

  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  44034490
  موفق باشید

  توسط مشاور · 401 روز 16 ساعت 49 دقیقه قبل

  اطلاعاتی در دسترس نیست

© tribuneazad.ir 2013. All rights reserved. تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است